Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ezt miért tehette meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt miért tehette meg? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Ma a haverom rajtakapta a barátnőmet, hogy smárol egy sráccal és kézenfogva mentek egy parkban. Felhívott és rögtön odamentem. A srác elhúzott gyorsan, nem vertem meg. Megkérdeztem a barátnőmet, hogy miért tette. 1 éve vagyunk együtt, eddig nagyon szeretetteljes volt a kapcsolatunk, a szex is remek, a barátnőm barátnőjétől hallottam ezt vissza. Minden oké volt köztünk, de most mégis ezt tette. Azt mondta, hogy nem tudja és zokogott. Én meg mondtam neki, stílusosan, hogy ki vagy rúgva. Még jobban elkezdett bőgni, és át akart ölelni, de mondtam neki, hogy merészelje. Az érdekes, hogy már nem tinik vagyunk. Huszonévesek mindketten.
2013. máj. 7. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami biztos, hogy hiányzott a kapcsolatotokból, ami nem feltétlenül a te hibád lehetett ...!
2013. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmit nem rontottál el.a kiscsaj egy ribi azt szevasz..
2013. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:
75%

Tipikus nő pffft.


Én a helyedbe így csak néha amikor kedvem van baszogatnám mert akkor már te is tedd meg ha más is.


De semmiképp ne engedd hogy a balfék visszasírja magát :\

2013. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy elrontottál valamit. Ilyen a jelleme. Ez elég szar lehetett, sajnálom öregem. :/
2013. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy kidobtad. Meg is érdemelte. Én is ezt tettem volna.
2013. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én lány vagyok, ha már így hozzánk szól a kérdés. :D Szerintem nagyon jól tetted, hogy kidobtad. Lehet, hogy úgy gondolta, nagy biztonságban van melletted, úgyse fogok őt kidobni. Ne legyen lelkifurkád! Nekem most van barátom, de sose tudnám megtenni vele azt, amit leírtál. Egyszer, mikor még nem jártunk, csak, hogy féltékennyé tegyem egy sráccal flörtöltem, ő pedig teljesen hirtelen megcsókolt, és akkor is bűntudatom volt, pedig nem jártam senkivel.

2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon rossz lehetett ilyet látni.Ha minden oké volt,ahogyan írtad,akkor nem a te hibád,ilyen a csaj.Nem ismerted igazán,de lehet ő sem magát.
2013. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént sajnos ez a dolog azzal a különbséggel, hogy én részegen egy bulin smároltam mással. Kikapcsolt az agyam. A mi kapcsolatunkkal semmi probléma nem volt legalábbis részemről. Nagyon szerettem a párom. Mégis megtörtént. Hányni tudnék magamtól, hogy ezzel elvesztettem azt az embert aki a legtöbbet jelentette nekem. Nem mondok itéletet a barátnőd felett éppen ezért mert tudom, hogy igenis megtörténhet akkor is ha szeretted a másikat.

De ne vádold magadat se! Nem te vagy a hibás, mindent megadtál a barátnődnek. Talán eleve ilyen a beállitódása, a hűséghez, párjához való hozzáállása.

2013. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az a jó szó, hogy jellemtelen. Én is az vagyok. Utolsó voltam. 24/L
2013. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!