Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit rontottam el? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Miért nem akar már a pasi? Nőcsábász.

Figyelt kérdés
Csendes, visszafogott lány vagyok. Talán nem vagyok olyan csúnya, átlagos vagyok. Ez a srác a "szürkébb" lányokat szereti, a nőjei közül egyik sem volt plázacica szupermodell. De nagy csajozó. Találkozgattunk jópárszor, de nem történt semmi köztünk csak 1 csók meg párszor magához ölelt. Mit rontottam el hogy dobott engem? Kb 2 hónapig randizgattunk.
2013. máj. 7. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez valami új foglalkozás, hogy nőcsábász?

Csomó kérdésnél láttam már. :)

Túl szürke voltál neki? :(

2013. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Vajon mit.
2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is egy kérdésből vettem :DDD
2013. máj. 7. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
ha 2 hónap alatt 1 csókig jutottatok, akkor sztem megunta és keresett mást, akivel gyorsabban halad
2013. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt egy csók az elég kevés... nem csak egy nőcsábásznak (olyan vicces ez a szó amúgy tényleg... csábász... honnan jön ez a szó amúgy? :D ), hanem bárkinek.

Gondolom nem volt köztetek elég nagy a vonzalom, akkor sokkal több csók is elcsattant volna.

21L

2013. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én elég zárkózott vagyok, sőt nagyon önbizalomhiányos is stb. Én nagyon félek tőle...Mármint nem tőle, mert oda vagyok érte imádom az illatát mindenét, csak féltem a közeledéstől. Még soha sem volt barátom sem :(

Úgy néz ki most sem lesz egy darabig.

2013. máj. 7. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony, lehet unalmas voltál neki, és valószínűleg talált mást.
2013. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádod az illatát? De ritkán hallottam/olvastam ezt egy nőtől! :) Tök jó dolog pedig.
2013. máj. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze hogy imádom! Ha valahol megérzem azt az illatot mindig ő jut eszembe...Legalább az öblítője nevét tudnám, vagy nem tudom mitől volt olyan jó. :) Mikor elment tőlem utána még egy darabig éreztem és wááá nagyon rá voltam kattanva.


De azért ő is így lehetett...Mikor megölelt volt hogy az orrát befúrta a nyakamhoz és a nyakamat szagolta ölelés közben.

2013. máj. 8. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
A csábász pasid olyan szürke nőkre váltott akik lefekszenek vele.Elég béna lehet ha két hónap alatt csak a pusziig jut el.Tiszta Casanova.:)Én a harmadik randin már dugok.
2013. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!