Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugtassam le a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam le a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a barátnőm most érettségizik és nagyon kivan már most borulva idegileg. Én ezt teljesen megértem mert 2 éve én is ugyanígy voltam vele, engem is kiakasztott, de a barátnőm annyira kivan készülve már most hogy nem bírom tétlenül nézni ahogyan szidja magát, meg idegileg tönkreteszi saját magát.

A barátnőm messze lakik a sulitól 1 órát szokott utazni reggelente, de most nálunk alszik pár napig az érettségi miatt mert innen csak 20 percnyire van a suli, és a buszával csak éppen hogy beérne 8 ra túl korán sem akar indulni mert akkor fél 7 kor már bent van. Most együtt lakunk egy jó darabig ami nem is baj mert a szüleim befogadták, nagyon kedvelik őt, a szüleink is már ismerik egymást, nagyon jóba van mindenki mindenkivel, ezért is maradtunk abban hogy akkor legyen itt a barátnőm ameddig az írásbelik tartanak hogy ne kelljen annyit utaznia.

Két érettségije közt is fog majd ide jönni mert fog majd bejárni felkészítésre a suliba önszorgalomból és így egyszerűbb is neki.

Ugye ma volt a matek érettségi én délután 4 kor jöttem haza melóból és arra értem haza hogy a barátnőm kint zokog a konyhában anyám kint vigasztalja, és mondta hogy szerinte nagyon rosszul sikerült neki a matek.

A barátnőm okos lány, mindenből 3-4 es tanuló, de a matekkal mindig is gondja volt épp úgy mint nekem, de neki rosszabbul megy a dolog. Azt tudni kell hogy eddig is nagyon félt tőle tegnap annyira örült mert nagyon jó érzése van hogy a magyar sikerült neki elég jóra akkor szinte ünnepelni volt kedve de ma teljesen az ellenkezőjét láttam. Már eddig is félt a matektól már a ballagásán is láttam rajta hogy valami nem kerek mert nem élvezte úgy igazán amilyen lelkesen várta az egészet. Ezt megértem nála mert tudom hogy milyen ez. De most teljesen be van parázva egész este saját magát szidta, én meg vigasztaltam őt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, nagyon szeretnék neki segíteni hogy ne roncsolja magát, mert féltem hogy baja lesz és kiakad idegileg.

Már nem tudom mivel vidítsam őt fel, most a holnapi töri miatt nem fél mert az nagyon jól megy neki, csak már én kezdek aggódni hogy mi lesz ha megint eszébe jut a matek és ezzel teljesen leblokkol és elszúrja és ettől is kiakadna idegileg.

Most már alszik és ennek örülök is, mert kell neki a pihenés és reménykedem hogy reggel már jobb kedve lesz.

Én holnap szabin leszek és elfogom tudni kísérni őt a suliig, remélem tudom benne tartani a lelket hogy ne törjön ki megint belőle a sírás roham. Nem szeretem látni hogy szomorú de már kifogytam az ötletekből.

Annyit ígértem neki hogy hétvégén leviszem őt nagymamámékhoz alföldre, megnézni a birtokukat meg az állatokat, mert a barátnőm szereti a tanyai világot és ez hátha lenyugtatná, igaz hogy nem lakunk nagy városban de nem olyan friss itt a levegő a sok gyár miatt. Így reménykedem hogy ez jót tesz majd neki, de én ez mellé is szeretném valamivel még felvidítani pluszba de nincs ötletem és holnap szeretném töri után, mert 1 napot pihenhet és pénteken meg letudja a németet.



#barátnő #érettségi #idegproblémák.
2013. máj. 7. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, ha szereted és mellette állsz a napokban. A legnagyobb szeretetre és támogatásra annak van szüksége sokszor, aki a legkevésbé érdemli meg a viselkedése miatt. Mivel a barátnőd, nem kérdés, hogy mellette kell állnod és támogatnod.
2013. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azt hallottam én is, hogy a matek nehéz volt. próbáld azzal nyugtatni hogy már csak pár napot/hetet kell kibírnia és meglesz a hőn állított siker. (adott esetben az érettségi)
2013. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
legyél türelmes, és mindig állj mellette készenlétben egy csomag pzs-vel a kezedben. extra adag ölelés, őszinte, vigasztaló szavak szintén pozitív hatást érhetnek el.
2013. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ettől többet nem tudsz,

előre nézzen, ne vissza

a változás jó lesz, a természet nyugtatja az embert,

sok eső esett szép zöld minden, most jó kint N

2013. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hasznos válaszok, köszönöm szépen mindenkinek!

Igazából én mondtam neki hogy én mindig mellette állok, és ne bánkódjon ezen mert tuti hogy jó lett az, megkapja mindig az extra adag ölelést, meg szeretetet, nem véletlenül van itt nálam ebbe az időszakban, nem tudnám hogy otthon hogyan bírná így meg ki vigasztalná, a szülei sokáig dolgoznak mindig, meg az utazás is csak plusz kín lenne neki.

Én igyekszem ennél is jobban éreztetni vele hogy szeretem és mellette állok, és vigasztalom ezerrel amennyire csak lehetséges.

Én nagyon szeretném ha jól sikerülne neki minden, mert már erősen gondolkozok rajta hogy az érettségije után amikor már kézbe kapja a bizonyítványt akkor összehozok neki valami meglepetés partit, szerintem ő is örülne ha kipihenheti a fáradalmakat, és már ugyan egyszer szóvá tettem a szüleinek azt hogy érettségi után június végén vagy július elején elvinném pár napra valahová, kicsit pihenni. Ezt eddig nem mondtam nekik, meg még szervezgetem tehát nem is akarom hogy bele élje magát, először úgy gondoltam hogy a két érettségi között elmondom neki hogy ez hátha megnyugtatja hogy ha vége akkor pihen egy nagyot de én most így belegondolva inkább meglepinek szánnám a dolgot és csak indulás előtt pár nappal mondanám el neki vagy rögtön az érettségi után.

Szerintetek is titkoljam még a dolgot, vagy mondjam meg neki most, hátha jobb kedvre deríti és ha erre gondol akkor nyugodtabb lesz? Én meglepetésnek szánnám de ha ez is még segítene rajta akkor elmondanám neki, de a véleményekre is kíváncsi vagyok hogy mi legyen.

Szerintetek?

2013. máj. 7. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!