Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány vagyok és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok és most van az első komoly kapcsolatom. Ha a fiú 2 hét után már mohó a csókban (majd megfojt a nyelvével), és már tapizik és nem akar leállni akkor sem ha kérem, akkor csak lefektetni akar?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy a személyiségem tetszett meg neki. A külsőm nem csúnya, de van rajtam bőven fölösleg, amiatt a fenekem túlságosan nagy.

Mindketten egyetemisták vagyunk, és én ráadásul szűz is.



2013. máj. 7. 23:59
1 2
 1/15 Corleone válasza:
95%
Wao!!! Tud élni na!!! Passzolok... Ő egy fetisiszta szerintem akivel vagy qrwa jól jársz vagy pont qrwa rosszul... Ha ismered, és tisztességes, akkor tudod a választ, vagy megszívod mert félreismerted...
2013. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Ezt már Te is érzed legbelül, hogy nem jó.

És ahogy leírtad...háááát igen, eléggé erős a gyanúm, hogy csak szexre kellesz neki. A kérdés csak az, hogy belemész e.

Én biztos más után néznék

2013. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Leírom ide is amit privátban beszéltem egy üzenetküldővel:


Én komoly kapcsolatot szeretnék nem csak szexet. Azért se feküdtem le még senkivel, mert úgy éreztem nem volt aki "megérdemelné". Úgy szeretném átélni ezt az élményt, hogy teljes mértékben megbízom a másik félben. Szinte megrémiszt a gondolat, hogy sokan 2-3 hónap után lefeküdnek egymással, és talán tőlem is ezt várja el a fiú. (már ha hajlandó lenne várni annyit)

2013. máj. 8. 00:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egy pár hónapig a farkaspózt ajánlom.
2013. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ül a lyuk mellett és vonyít? :D
2013. máj. 8. 00:15
 6/15 anonim ***** válasza:
:D A kérdésedből kiirva te is érzed a helyzetet. Csak megerősteni tudjuk amit kiitrál
2013. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát vagy vonyít vagy távozik :)

amúgy nem egyszerű kibírni, nem sokkal vagyok idősebb és pl a barátnőmre én félévet vártam. ha ennyit vár rád akkor tuti nem csak meghúzni akar.

2013. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem tudja, hogy szűz vagy, akkor 2 hét után szerintem ez teljesen természetes viselkedés ennyi idősen. Ha meg tudja, akkor más tészta...
2013. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

utolsóval értek egyet. Ha nem tudja, hogy szűz vagy, ez normális, hogy már szexet akar. Én lány vagyok de nem várnék 2 hetet se az új fiúmmal.

21L

2013. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
az haggyám hogy lefektetni de hogy, mint a nyulak :)
2013. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!