Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen igénytelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igénytelenek a mai nők párkapcsolat tekintetében? Hogy vagytok képesek ilyen kövér pasikkal összejönni?

Figyelt kérdés

Ahová csak nézek, ismerősök, utcán stb, igénytelen csúnya, kövér, pasikkal jönnek össze csinos szép lányok.

Egyszerűen hogy vagytok képesek összejönni ilyen fiukkal??? Mi ütött belétek lányok????

Én itt vagyok, azt mondják elég helyes, de már egy jó ideje senki normális nőt nem tudtam összeszedni.


2013. máj. 8. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert talán valaki a szerelmet keresi. Meg a jóképű férfiak általában nagyképűek (tisztelet a kivételnek). Meg ha jóképű a barátod nagyobb az esélye hogy lenyúlja egy másik nő.
2013. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek semmi nem jó. Ha csúnya pasival járok, igénytelen vagyok, ha helyessel, akkor meg felszínes. Verjétek már ki, mert rohadt idegesítő a feszengésetek.
2013. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, vannak egyéni ízlések. Van egy kimondottan csinos barátnőm, világéletében (vagy amióta ismerem, tizensok éve) mindig a mackós pasikra bukott. Az ilyen férfiak iránt tudott rajongani, őket nézte meg a strandon, és mindig ilyen pasijai voltak.

Az ő ízlése ilyen, ha ez vonzza, senkinek semmi köze hozzá!

2013. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Az, hogy te senkinek sem kellesz, nem a mi igénytelenségünk. Egyszerűen csak taszít minket az ilyen viselkedés.
2013. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak ilyenekkel találkoztál eddig. Érdekes, én a szép nőket jó pasikkal láttam legtöbbször. Az, amit tapasztalsz, nem mindig fedi a valóságot. Csak te ezt látod, mert erre akarsz fókuszálni.
2013. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Őszintén én is elgondolkoztam már rajta, hogy képesek akár megcsókolni is őket, amikor én iszonyodom attól is, ha pl. buszon véletlen hozzámérnek. Az meg csak tesz rá egy lapáttal, ha még korban jóval meghaladja a leányzót. Pedig egyre több az ilyen, huszonéves lányok harmincas, negyvenes vagy még idősebb pasikkal nyomulnak. Az Ő ízlésük, nekem meg marad a hidegrázás, vagy nem nézek rájuk és nem képzelem el, hogy milyen ha hozzám érne :D xD Szerintem Te se gondolj bele :D Bár mondjuk én csaj vagyok és azért más a kettőnk helyzete. Én mindig a "fújjaelaszél" típusú srácokat csíptem, jelenlegi párom is ilyen, de azért nem egy nyeszlett és izma épp annyi van, ami kell :D ...de lehet azok a csajok, akik ezekkel a mackósabb pasikkal vannak, Őt tartják undorítónak... :) mondjuk tartsák is nyugodtan, mert Őt nem is adom :P :D
2013. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igénytelen valaki csak azért,mert egy,a Te szemedben kevésbé előnyös külsejű emberhez vonzódik,egyszerűen csak ilyen az ízlése.Nem feltétlenül felszínes valaki csak azért,mert a párja vonzóbb külsejű az átlagnál,egyszerűen csak így választott,és kész.Nem feltétlenül a külvilág a hibás a Te szerencsétlenségedért.Fogadd el,pont.
2013. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

A harmincas nem öreg!!!!!

Micsoda idióta felfogás van terjedőben...

Akkor a hatvanas mi? Halott??

2013. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek a külső a legfontosabb ha én épp abban az emberben találom meg a megfelelő értékeket akkor öt választom. Mások véleményere meg nem adok.
2013. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy él,ahogyan akar,és olyan emberrel van együtt,aki neki jó.Nekem volt már kevésbé helyes,és kimondottan jóképű barátom is.Utóbbi belsőre olyan volt,mint egy rohadt alma.De ez csak az én tapasztalatom.Pont olyat fogtam ki,hogy el volt szállva magától,azt hitte minden nőt megkaphat.
2013. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!