Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A barátomnak mondtam ,hogy fekete hajszínből szőkére akarok váltani vagy világos barnára és azt mondta ,hogy ne mert neki a fekete hajúak jönnek be

most ha nem leszek fekete már nem is fogok tetszeni neki v mi?? vagy szakít velem és keres egy fekete hajút? eléggé felidegesített ezzel.


2013. máj. 9. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Lehet, hogy csak a véleményét mondta el, hogy neki a fekete hajú lányok tetszenek.
2013. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csonti95 xD ***** válasza:
tuti szakít ha nem maradsz fekete. (lol)
2013. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert csak egy eszköz vagy számára, bábu.
2013. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak elmondta a véleményét:) Én is fekete vagyok és aki nekem tetszik annak a fekete hajú lányok jönnek be, de mégsem velem van, hanem egy aranybarna lánnyal:) Nem a hajszín számít, a belsődbe szeretett bele.
2013. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már egy kicsit is elkezd lenőni, nagyon csúnya lesz. Kb. hetente kell majd festened, mert a fekete és a szőke nagyon elüt egymástól.

Szerintem örülj, hohy elmondta a véleményét, még a festés előtt és nem utána :)

2013. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nem olyan kis probléma, mint azt sokan gondolják. Nálunk szőkéről akart vörösre, vagy lilára (szerinte padlizsán, de az akkor is csak lila) váltani. Én meg mondtam neki, hogy a vöröset mindig is utáltam, lila hajú nővel meg nem fogok nyilvánosan mutatkozni. Persze egyből jött a szöveg, hogy akkor nem is szeretem eléggé, meg ilyenek. Akkor picit el is gondolkoztam azon, hogy kell-e ez nekem. Aztán végül kiegyeztünk a feketében (pontosabban egyszercsak befestette). Amikor kérdezte milyen lett, megmondtam neki őszintén, hogy nem az igazi, de megpróbálom majd megszokni valahogy. Ez azóta sem sikerült, sőt egyre jobban rühellem ezt az új kinézetet. És az a legidegesítőbb, hogy egy hülye barátnője beszélte rá, hogy milyen jól állna neki. Nem tudom mi lesz, de el kezdek szakállt növeszteni, hátha belátja, hogy milyen sz.r érzés úgy látni a másikat, ahogy nem szeretné, hogy kinézzen. Szerintem két hét és hülyét kap az új arcomtól...
2013. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha igazán szeret, akkor lehetsz Te szőke, barna, lila vagy pink, szeretni fog. Szőke hajam van, mikor megismerkedtem a párommal 3,5éve fekete hajam volt, majd egy éve jött valami rám, hogy ujra szőke akarok lenni. Nem mondott rá semmit, annyit, hogy a fekete jobban állt, mert jobban kiemelte a szemeim. Utólag beláttam, hogy tényleg jobb a fekete, szoval a visszafestésén gondolkozom.


Utolsónak: Biztos igazi szerelmesek lehettek, ha "kib******tt velem, nembaj kib*****ok én is vele" stílusban nyomjátok.

2013. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De amikor én változtattam egy kicsit a frizurámon, akkor egyből jött a tiltakozás. Általában géppel tolom nullásra, de pl nyáron inkább borotválom a hajam. Tavaly csináltam ''tengerészgyalogos'' sérót, de le lettem hurrogva és inkább leborotváltam az egészet. Nála azért ennél nagyobb változás állt be.

Ez a szerelmes téma meg kb fél évig hülyíti meg az embert, utána azért normalizálódik a helyzet és egyszerűen ''csak'' szeretjük egymást. Különben is, nekem is lehessen már duzzogni néhanapján, ha valami nem tetszik...

2013. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!