Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki a szakítás után rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szakítás után rögtön kikezd az exe legjobb barátjával, az megbánta a szakítást vagy ez csak bosszú?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet bosszú, lehet hogy csak féltékennyé akarja tenni az exét. De lehet az is, hogy már korábban kavartak az ex háta mögött.
2013. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1! igaza van válogassál belőle

amúgy nem tudom mennyi ideig voltatok együtt, de a szakítás se mindegy miért történt, ez is benne lehet a cselekedetében N

2013. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha arròl van szò, hogy tényleg féltékennyé akar tenni, akkor ezek szerint még mindig érdeklem õt, nem?
2013. máj. 9. 11:06
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért mentünk külön (közös megegyezés alapjàn), mert màr egyikõnk sem szerette a màsikat igazàn. És így erre az elhatàrozàsra jutottunk. A kapcsolatunk ideje alatt nem csaltuk meg egymàst, nem ezért szakítottunk. Békében, de nem baràtként vàltunk el, mert utàna màr egyikõnk sem kereste a màsikat. A haverom pedig eddig soha nem került szòba, mert neki is van egy komoly kapcsolata màr több hònapja, és szeretik egymàst. Szòval nem értem miért csinàlja ezt, szinte RÖGTÖN a szakítàsunk utàn.
2013. máj. 9. 11:20
 5/16 anonim ***** válasza:

1. féltékennyé akar tenni

2. ribanc

3. rájött, hogy a barátod jön be neki, beleszeretett

2013. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vaagy az exe barátja jön be neki.
2013. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1: féltékennyé akar tenni

2: nem akar féltékennyé tenni, csak szimplán ártani akar, fájdalmat akar okozni neked

3: eleve közrejátszott, hogy érez valamit a cimborád iránt, csak ezt nem mondta

4: hirtelen ismerkedni akar, és éppen a te barátaid állnak hozzá annyira közel, hogy megmozdítsanak benne valamit

5: a szakítás miatt annyira kiakadt nála a rendszer, hogy nem tudja, mit csinál


"akkor ezek szerint még mindig érdeklem õt, nem?"


Nézd, ha valamit is ért ez a párkapcsolat, akkor az nem törlődik ki egyik percről a másikra. A másik része pedig, hogy egy sérült önérzetnek egyáltalán nem mindegy, hogy száll ki egy kapcsolatból, ilyenkor könnyen előjön a kicsinyesség az emberből; ebben az esetben érdekled, de csak annyira, hogy legyőzzön.

2013. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Eleve egy magága valamit adó nő nem kezd az exe egyetlen haverjával sem, nem hogy barátjával. A bosszút másképpen is, elegánsabban és ütősebben is ki lehet vitelezni, mint ilyen piti módón.
2013. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mikor mi szakítottunk, a legjobb barátja vigasztalt ENGEM, mert eléggé megviselt. Kölcsönösen nem jöttünk be egymásnak, de pár hónap után rámmozdult én meg hagytam magam, mert szabad voltam és miért ne. Nem volt bennem bosszú, sem semmi ilyesmi. Nem vagyok ribanc és mai napig jó a kapcsolatunk.
2013. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Milyen barát az aki az ex pároddal összejön?Az nem a legjobb barát hanem egy áruló.Felejtsd el mindkettőt...


(K.Gy)

2013. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!