Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ahhoz hogy akivel randiztok,2. randi után felhív, és közli veled hogy beléd szeretett, és hogy szeret?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretném ha a nő ilyen korán kész tények elé állítana.
2013. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
meg akart mosbyzni
2013. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, elmondanám, hogy én mit érzek és mit gondolok...
2013. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Második randi után? Ráadásul "Eljegyzés" témakör? Eeeeez igen! Nem kispályázol! :D
2013. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl korai, sok férfi számára ijesztő lehet.
2013. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy nem normális...
2013. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Férfiakat kérdeztél, és én nő vagyok. De akkor is megírom. :D Nem normális.
2013. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ha egy férfi ilyet mondana 2. randi után, menekülnék nőként... fordítva gondolom méginkább igaz. Nem normális dolog.
2013. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy előtte már ismertük-e egymást. Ha nem, akkor két randi édeskevés ahhoz, hogy megismerjem. Lehet erős vonzalom, de a szerelem... hááát....

Ez inkább csak amolyan képzelgés, ilyenkor az ember nem a másikba, hanem "magába a szerelembe szerelmes". Jó érzés, persze, de ebben a másik ember nincs benne, és ezzel valószínűleg ő is tisztában van. Szóval nőként én is menekülnék, ha egy pasi 2 randi után (ha előtte nem ismertük már egymást régebbről) szerelmet vallana.

2013. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minek ehhez felhívnia? 3. randin a szemébe is mondhatja, és akkor nem csapja rá a telefont, és még talán meg is beszélhetik :D

Amúgy, a férfiak 99,99%-a ettől menekülne, ha a randizgatás az az ismerkedés fázist jelenti, és korábban még nem ismerték egymást a felek. De én még akkor sem tenném, max ha azért kezdtünk el randizni, mert előzőleg bevallottuk egymásnak az érzéseinket (mint a korábban említett "régóta ismerjük egymást" kategóriában).

2013. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!