Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most ilyenkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ilyenkor mi van? Többi lent tanácsot kérek meg nem is tudom senkinek most ezt el mondani :SS!?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy van egy pasi volt pasi és ma írt nekem facen hogy tali ma meg ilyenek én mondtam neki, hogy

ö már nem érdekel engem. Ö pedig azt akarja hogy,bizonyítsam be. Én meg mondtam hogy jó úgy gondoltam ki megyek csinosan meg minden hozzá de nem adom meg magam

mert egy szemét féreg erre ö ír hogy nem ér rá ma hanem inkább holnap és ha meg haragudnék így jártam és közbe meg én sosem írok neki csak ö nekem meg ezt is ö találta ki nem is értem egy szemét állat nem ?



2013. máj. 10. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ebből egy szót sem értettem.

Vagy az elejéből egy picit, arra vonatkozóan azt mondanám, hogy úgy tudod bebizonyítani, hogy nem érdekel téged, hogy nem szólsz hozzá, nem írsz vissza neki, nem találkozol vele. A többit tényleg nem értem...

2013. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Egyirányú alagút ***** válasza:

"én mondtam neki, hogy

ö már nem érdekel engem. Ö pedig azt akarja hogy,bizonyítsam be."


Rácsukod azt a k*rva facebook chatet és onnantól nem írsz neki. Nesze bizonyítás.

2013. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyökér
2013. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben úgy tudod bebizonyítani, hogy nem érdekel, hogy letiltod és nem beszélsz vele többet. Nem tudom minek akarnál vele találkozni...
2013. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt akartam hallani köszönöm!!!
2013. máj. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!