Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar csak folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar csak folyamatosan smárolni?

Figyelt kérdés

nem vagyunk régóta együtt, nem is régóta ismerem, de összejöttünk és szinte folyamatosan csak smárolni akar, nem is zavarja ha mindenki ott van, mások elött is.. persze ilyen pár csók azt mondom oké, de ő sokszor és nagyon sokáig, és nem zavarja ha mások már néznek

persze mondhatjuk h szeret, és azért, de énis szeretem de azért én ezt már néha kicsit túlzásnak érzem, mér jó ez neki? vagy mi?


2013. máj. 10. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
L :)
2013. máj. 10. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet orgazmusa van a csóktól
2013. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy első (érdembeli) barátnője vagy és most büszke magára, mutogatni akar. Szerintem ezt meg lehet vele beszélni még akkor is ha rövid ideje vagytok együtt.
2013. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért, mert nem volt még túl sok kapcsolata, vagy mert ugye még friss a kapcsolat, vagy szimplán ilyen a stílusa. Szerintem beszéld meg vele a dolgot, ha zavar...egy ideig én is elnéztem volt barátomnak, de egy idő után már iszonyúan zavart...pláne társaságban, amikor mindenki mindenkivel beszélget, ő meg hirtelen az arcomba toppan. :)
2013. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!