Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az h a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az h a barátommal már 1,5éve együtt vagyunk, de még mindig nem vagyok belé szerelmes? Ő viszont nagyon szeret engem! Szakítsak vele vagy hátha csak egyszer eljön a nagy szerelem a részemről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nincs más, akibe szerelmes vagy, akkor ne dobd, várj még, hátha jön a szikra. vigyetek vmi újdonságot bele, keresd meg ,h mibe lehetsz szerelmes. de ha van más valaki, akibe szerelmes vagy, akk ezt ne erőltesd
2013. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben :)
2013. máj. 12. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1,5.év után sem vagy szerelmes akkor már nem is leszel. Annyira legalább becsült meg, hogy had legyen olyannal aki őt is viszont szereti.
2013. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
miért vagytok együtt ha nem vagy szerelmes? O.o
2013. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán hogyan/minek jöttél össze vele ha nem vagy szerelmes??
2013. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bolondos<3csajszi válasza:
Hogyha nem szereted,akkor később sem fogod.Én igy vagyok most.Van barátom,7 hónapja,de rájöttem,hogy nem szeretem,csak feledni akartam az előzőt és azért jöttem össze vele.Most szerelmes lettem egy másik pasiba,csak nem tudom,hogy az előzőnek hogyan juttassam a tudtára.Ezzel tönkre teszem,mert szeret.Nemtudom mit tegyek,de hogyha nem megy köztetek sem,nincsen meg az a szikra ami kellene legyen,ne húzd az időt,csak őt teszed tönkre.
2013. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért vagyunk együtt mert ő nagyon szeret engem..és ezt bizonyítja is nekem..mert téleg bármit megtenne értem. de énis szeretem őt, vagyis inkább kötődök hozzá..de mostanság már úgy érzem h ez a kötődés nem elég..
2013. máj. 14. 14:30
 8/8 Zsazsa92 ***** válasza:
Ha nem szereted ennyi idő után sem,akk hagyd,mondd meg neki,h részedről nincs meg a szerelem.én is voltam îgy,hiába szeretett ő engem,én képzelen voltam,hiába próbáltam,meg is mondtam neki,fàjt neki,de îgy jobb...mondjuk én rá is jöttem h miért nem megy...:/
2013. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!