Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A fű tönkreteszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fű tönkreteszi a kapcsolatomat! (21N)

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt,ő zenész és az elejétől fogva eltoltunk pár spanglit. Aztán ebből lett napi 2-3. Na,az a probléma,hogy kb 4 hónapja napi szinten 5-6 spanglit elszívok,általában 2-3 óránként.Nem vagyok olyan boldog nélküle,mint vele,aludni nem tudok. Most 3 napra leálltunk,de én 3 nap alatt kb 6 órát aludtam összevetve,minden bajom volt. Ő is nagyon szeret szívni,de amikor hétvégente a 8. cigit tekerem,már túlzásnak tartja. A héten volt már egy ilyen elbeszélgetésünk,hogy jövő héttől napi 1,de én már azon gondolkodom,hogy csináljam a háta mögött.Nagyon szomorú vagyok,mert nem érzem magam függőnek,de nem szívesen tenném le,viszont a pasimat imádom.Tudom,hogy furcsa,de emellett egyetemre járok,normális az életem,dolgozom suli mellett és jól keresek,megengedhetem magamnak a füvet. A többi kábítószert is próbáltam,de szerencsére egyik sem jött be,csak a fű. Kérlek,adjatok valami tanácsot,mit tegyek?Tényleg túlzásba viszem?5 g fű maximum egy hétig tart,de inkább 5 napig,úgy,hogy ketten szívjuk,de ő csak minden 2. cigiben van benne.

2013. máj. 12. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem vagy függő, de nem tudod letenni akkor ezt minek hívják ?
2013. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

itt bizony nem a fűvel van a gond, hanem a fejjel.

lehet nem h.lyeségből tépi a száját az a sok "h.lye" felnőtt aki mondogatja hogy nem kéne drogozni...

így jártál, én nem sajnállak

2013. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Kérdezd meg magadtól, miért nem akarsz a fűről lemondani. Vagyis mi az, amit a fű helyettesít. Ha meg lesz a válasz, le tudod majd tenni.

Persze, csak ha le akarod, mert ha nem akarod, akkor hiábavaló a kérdés :)

2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

na,ebből pont nem kérek. nem ítélkezést kértem,hanem tanácsot,sajnálatból se kértem,ha jól rémlik.

felesleges azért idejönni,hogy használhatatlan dolgot írjon valaki

2013. máj. 12. 15:14
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Keress olyat, aki nem tartja túlzásnak.
2013. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésre válaszolva: Mit tegyél? Tedd le a füvet és kész, ugyanis úgysem vagy függő.
2013. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem kérsz ítélkezést, de mégis mit vársz, ha elcseszed az életed? De ha az jobb, hogy szépen nem szól senki semmit, csak hagyja, hogy megtedd, akkor ne kérdezz...

A kapcsolatod lesz a legkisebb probléma a későbbiekben. A gond az, hogy gyenge vagy, még ahhoz is, hogy elismerd magadnak a valóságot. Amíg erre se vagy képes, változtatni se fogsz tudni semmin.

2013. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet mértékkel csinálni? Semmi baj a mariskával, ha nagyritkán eltolsz pár spanglit, de napi 5-6 az rengeteg, akkor sem tolnék annyit, ha én lennék Snoop Dogg és itt állna zsákokban. Ha továbbra is egyetemre akarsz járni és normális életet élni, akkor mindenképpen vegyél vissza, mert olyan mértékben ugyan nem rombol, mint a keményebbek, de ilyen adagok egy idő után rendesen be fognak tompítani. Ismerek olyan srácot, aki elszívja az egyiket és már tekeri is a következőt, rajta is meglátszik már a lassulás.
2013. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

keresd fel Csernus doktort amíg nem leszel ilyen:

[link]

2013. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted, tedd meg érte hogy napi 1-et szívsz el, aztán szép lassan kevesebbet. Ne sunnyogj, mert el fog hagyni!!!
2013. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!