Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti mit szolnatok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit szolnatok arra, hogyha a kiszemeltetek elso randin elsírna magat?

Figyelt kérdés
leneznetek ot? mit tennetek?
2013. máj. 12. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy fiúknak szól a kérdés, én meg idepofátlankodtam. Elnézést! :D
2013. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Annyira az én formám lenne :D


Amúgy próbálnám megvigasztalni.

2013. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyilván én is próbálnám megvigasztalni, de azért utána jó párszor eszembe jutna, hogy kedvem van-e egy érzelmileg/lelkileg ennyire instabil lánnyal "összekötni" az életemet. A válaszom így a vakvilágba az, hogy nem!

Mindenkinek vannak lelki problémái és nehézségei szerintem, de ha valakin ez első randinál is kiütközik sírás formájában, amikor normál esetben az emberek izgatottak, boldogok, akkor ott valami nagy gáz van!

2013. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Miért nézném le?:)

Ha látnám hogy sír akkor természetesen megvigasztalom és átölelem szorosan, hogy érezze mellette vagyok, bármilyen gond lehet:)

2013. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!