Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 évig kavartam egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évig kavartam egy lánnyal. én többet szerettem volna. De elhagyott egy másikért mert az 10 évvel idősebb nála. Elfogadtam. De visszahallottam biztos forrásból hogy ő letagadta h volt köztünk bármi is. Ez nagyon fáj. Megalázott. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Minden jónak tűnt azt mondta szeret és nem kell neki más. csak valamitől fél. de én kellek neki. de így megalázott nem érzem magam férfinak. mit tegyek ?
2013. máj. 15. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember nem érdemli meg hogy ezért idegesítsd magad.

Én is jártam már hasonlóan. Én is ugyanígy kavartam egy lánnyal fél évig volt minden jó, nagy tervek stb... De jött egy másik pasi aki elcsavarta a fejét és otthagyott a francba. Igaz hogy nálam nem tagadta le hogy volt köztünk valami, de elég csúnyán hagyott ott engem, és csúnyán meg is alázott, mert nekiállt feljebb amikor rajtakaptam őket csókolózni az utcán.

De én akkor 1 hétig bánkódtam majd egy jó barátom, akiről akkor még nem gondoltam volna hogy igaz barátom elmondta hogy hagyjam a fenébe, sokkal jobbat érdemlek nála, és kár ezért idegesítenem meg rongálnom magam.

Mondta hogy ad nekem 1 hetet hogy kisírjam magam és utána elvárta hogy kezdjek tisztalappal vegyem őt semmibe és ismerkedjek.

Szerencsére nem hagyta hogy ki készüljek miatta így ismertem meg egy olyan lányt aki legalább megbecsül engem és őszintén szeret, mert az előző lánynak csak addig voltam jó ameddig nem talált rá a számára megfelelő pasira. És persze tette a fejét hogy imád meg minden.

Ezek után rájöttem hogy a barátomnak igaza volt. Mert akkor döbbentem rá hogy hoppá nem véletlen koptatta a száját ilyenekkel.

2013. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a legszarabb h minden spanom akik öltek volna értem elpártoltak mert nekem csak ez a verébribanc létezett és senkim sem maradt.
2013. máj. 16. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit kavartatok 1 évig, levest?, vagy néha valami komolyabbat is főztetek?

Egyébként lehet ,hogy a kavarás kevés volt neki, keverni is szeretett volna ,vagy dagasztani, nyújtani.

2013. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
volt minden csak valamiért nem jöttünk össze. hogy miért ? passz.
2013. okt. 10. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Kavarásokat minden ember letagadja. Ez éppen téged fog bántani? Örülj neki és lépj tovább.
2017. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!