Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok egészséges, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egészséges, akkor végleg lemondhatok a szerelmi és szex kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok (31) a betegségemből kifolyólag sosem alakult ki párkapcsolatom lányokkal, pedig odaadó,figyelmes és udvarias szoktam lenni velük, de hiába volt minden próbálkozásaim, egyszerűen semmi esélyem nem volt soha, hogy egy lánnyal még csak randizni vagy udvarolni lett volna alkalmam. Sok lelki fájdalmam volt emiatt,hogy senkinek nem kellettem,senkit nem szerethettem vagy ölelhettem stb. Volt aki biztatott,hogy biztos eljön a nagy ő, de ha a fiatalkoromból ez kimaradt, akkor ez már elmúlt,nem lehet 2x kamasz vki. Szóval nem tudom miért ilyen igazságtalan az élet, az embernek szüksége van vkire,azért mert önhibám kívül betegen születtem,akkor éljek magányban egész életemben és nézzem mosollyal ahogy mások csókolóznak és örülnek egymásnak? A szívem nem volt beteg, de a sok kudarc miatt az sem egészséges már és még családi okok is rátettek erre.

2013. máj. 20. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szabad tudni milyen beteg vagy? Mert most csak panaszokodtál de a lényeget kihagytad!
2013. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom ezt mondani könnyű,de próbálkozni kell,nem szabad feladni.
2013. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesó! Én is beteg vagyok. (privátban elmondom konkrétan mi a bajom, ha érdekel). Soha nem adtam fel, bármiről legyen szó! Nem kellettem egy lánynak? Elfogadom, mert ha nyaggatom csak rosszabb lesz, persze nem adom fel egyből. Vannak még lányok a világon. voltak futó kalandjaim, voltak hosszú kapcsolataim. Járni is alig tudok, vékony vagyok, de ez engem aztán nem akadályoz :D


22/F

2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem társkeresőn próbálj összehozni egy randit és próbálkozz! Nem hiszem, hogy sikereid lesznek az elején, de ha túllépsz a félelmeiden és a gátlásaidon, akkor bármi lehet még.
2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen betegséged van? Mért nem jöttek össze a randik? Mit mondtak a lányok a betegségedre? Am sajnálom hogy így alakult me te tényleg nem tehetsz róla. Sajnos 31 évesen meg már viszonylag lemaradtál a jóból, viszont szerintem 31 évesen még korai feladni. Am külsőd miylen? Me ha azon tudsz változtatni pl sportal akkor az + elöny.


21/F

2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Agysérült, de nem vagyok szerencsére olyan súlyos eset, nem vagyok tolószékes, vagy ágyhoz kötött,maximálisan önellátó vagyok és a szüleim is úgy neveltek,mint ha egészséges lennék, ugyanúgy jártam állt és közép suliba egészségesekkel, persze nekem minden sokkal nehezebb volt. A kezem és a lábam beteges így mondom, ha vkit érdekel orvosi nyelven Leasio cerebri perinat (kb az,hogy születési agysérülés)
2013. máj. 20. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 24 éves vagyok és vesebetegséggel születtem, amin a vesetranszplantáció sem segíthet, ezért életem végéig dialízisre kell járnom majd. Már 14 éves korom óta heti 3x járok művesekezelésre. Nekem volt már barátnőm, hasonló betegséggel, mint amilyen az enyém és nagyon jól megértettük egymást. Nekem is kimaradt a gimnázium, mert akkoriban nagyon instabil volt az állapotom. Egyet tudok tanácsolni, keress olyan lányt magadnak, aki át tudja érezni a problémádat. Nekem egy egészséges lánnyal van most kapcsolatom és teljes egészében elfogad olyannak, amilyen vagyok ( sok vágás, heg, plusz testileg sem vagyok egy adonisz ).
2013. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló, nem tudok változtatni ezen sporttal, aki agysérült az max operációval lehetne. De szeretek úszni,biciklizni, néha futni, ping pong stb. Rendszeresen jártam gyógytornára 23-24 koromig, mert kellett, de azóta nincs lehetőség, de próbálok magam, de ez csak kis mértékben segít.

7-es válaszára: Azt csináltam,hogy keresek olyan társat, de sosem akadtam olyanra, nem vagyok olyan szerencsés mint te. Ritka nagyon az a lány, aki annyira elfogadja amilyen vagyok,hogy felvállalja az együttlétet.

2013. máj. 20. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyet tudok tanácsolni ( 7-es vagyok ), hogy ne add fel, van egy ismerősöm egy lány, aki szintén agysérült ( autoimmun eredetű agygyulladás, valami ilyesmi, folyamatosan remeg a válla és nehézkesen jár, a beszédét is nehezen lehet megérteni ) és most egy egészséges férfival él harmonikus párkapcsolatban. És lányoknak ez nehezebb, viszont én nagyon bízom abban, hogy te is találni fogsz párt magadnak, én nagyon szurkolok és SOHA NE ADD FEL! ( mint ahogy az élettel is így tetted )
2013. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már nem próbálkozok évek óta, belefáradtam, azt mondják,ha valamit nem erőltetünk,akkor sikerülni fog, hát én velem nem így történik. Vagyok regisztrálva 2 társkereső oldalon, de nincs eredménye. És tapasztalom,hogy a lányok nem akarnak beteges fiúval mutatkozni,még barátkozni is félnek velem, nem hogy komolyabb kapcsolatot, pedig én még nem is vagyok olyan súlyos eset, álló helyzetbe pl aki nem ismer, nem gondolná,hogy beteg vagyok.100 lányból ha megkérdeznék,hogy te barátkoznál beteg fiúval? akkor mindenki azt válaszolná persze!, csak a valóságban már másképp tennék, nagyban les**rnak. Sajnos ez idáig nem találkoztam olyan egészséges vagy nem egészségessel, aki társam tudna lenni,ezért bele is törődtem, csak az bánt,hogy baráti szinten sincs senkim akivel tudnék beszélgetni, főleg lány.
2013. máj. 21. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!