Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 éve ismerek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve ismerek egy lányt, osztálytársak vagyunk. Az utóbbi években nagyon "megkedveltem". De nem merem neki megmondani, mert félek, hogy a barátság elromlana. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neki ha jól tudom más tetszik.

14/F


2013. máj. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha neki biztosan más tetszik akkor hagyd mert nem tekint rád pasiként. Ha nincs akkor viszont mond el hogy nagyon régóta ismered és mostanság nagyon megkedvelted szeretnéd ha tudná hogy fontos neked és többet érzel mint egy barátság de nem szeretnéd ezzel elrontani a dolgokat és megérted ha ő nem így érez de akartad hogy tudja ő egy fantasztikus lány. Bár szerintem ő is veled egykorú lehet kb, de biztos vagyok benne hogy ez jólesne neki.

23/F

2013. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, velem egykorú.

És köszönöm a választ.

2013. máj. 23. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, remélem tudtam segíteni.

23/F

2013. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp valahogy mond el neki. Az első válaszolónak igaza van. Viszont tedd fel magadnak a kérdést hogy megéri e egy olyan "barátságot" fenntartani ahol te többet érzel, és szeretnéd e esetleg azt végignézni hogy ő összejön valakivel.

Ha neked tetszik ez a lány akkor itt már nem barátságról van szó szerintem hanem szerelemről, és amennyiben nem viszonozza az érzéseidet, de te továbbra is fenn akarod tartani vele a kapcsolatot, abból hidd el hogy csak te fogsz kijönni rosszul. Tudom, mert nem egyszer éltem át sajnos ilyet, és nagyon szar érzés együtt lenni egy olyan lánnyal nap mint nap akiről tudod hogy soha nem fogsz neki kelleni, neked viszont jobban hiányzik a társasága mint egy falat kenyér.

Én azt mondom próbáld meg mindenféleképpen és ha esetleg nem jön össze, akkor is jobban jártál, mert ez így nem barátság. :/ ez csak neked okozna szenvedést, meg fájdalmat.

2013. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NE (!!!!!!) járj osztálytárssal !! SOHA !
2013. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!