Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek olyan pasival, aki az éjszakai életben mozog? Esetleg még az elején jobb rövidre zárni az ilyet?

Figyelt kérdés
Vagy mit csinálnátok akkor ha ez utólag derül ki, hogy ilyen életmódja van, mondjuk előtte is feltűnt hogy napközben itthon van, délután-estefelé kezd mozgolódni, és tele van nagyon pénzzel.

2013. máj. 25. 16:55
 1/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát az h az éjszakában él, az még önmagában nem baj, viszont ha tisztességtelen úton szerzi a pénzét már lehet az. Ezt neked kell eldönteni.
2013. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sonmi ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első kérdésre a válasz: igen

Második kérdésre a válasz: ne ítélkezz túl korán, előbb nagyjából derítsd ki mivel foglalatoskodik és ha nem tetszik a dolog, még mindig ráérsz dobbantani

2013. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel én nem vagyok "éjszakai életű" :)
2013. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem jobb az elején tisztázni a dolgot. Ha komoly kapcsolatot akarsz, úgyis kiderül. És inkább az elején legyen vége, mint akkor, amikor már érzelmek vannak! :)
2013. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sni ***** válasza:
ne izgulj! Összejössz vele, másnapra a tulajdona vagy, utána próbáld meg elhagyni, hogy neked ez nem jó! Sok sikert! U.i.: azért legyen kéznél egy baleseti sebész ismerős, ha sokszor elcsúszol a kádban! :)
2013. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!