Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 eve elek a baratommal, tenyleg nagyon szeretem mert nagyon jo ember, de mar elmult a szerelem tobb eve. EZ normalis egy kapcsolatban? Vagy ki kene lepnem belole? Szeretem nagyon de ez mar csak szeretett megszokas. Vagyom a szerelemre.

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat igen. Lehet h meg tul fiatal vagy a dologhoz. A szerelem szeretette alakul a szeretet meg kotodesse
2013. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, normális. HA te ezt az átalakulás nem tudod elfogadni, akkor alkalmatlan vagy komoly kapcsolatra. Neked szexkapcsolat kell, mert nálad a szerelem egyenlő a szexszel. Ha szeretnéd a pasidat, nem fontolgatnád a lelépést. Egyre több van belőled a világban.
2013. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Off: Hogy lenne már túl fiatal? 8 évig együtt voltak, alsó hangon is 22 éves. Egy 22 éves pedig nem túl fiatal a szerelemhez.


Nem normális, sajnos ennek a kapcsolatnak már lőttek. Ne rabold se az ő, se a saját időd. Emberileg szereted, oké, viszont akármennyire is fáj a felismerés, ez nem elég egy életképes kapcsolathoz.

2013. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 who i am ***** válasza:
A lángoló szerelem elmúlik. Ha van szex és minden más is működik, akkor szerintem nem érdemes továbbállni. Egyébként nagyon sok mindennel elő lehet hozni a lángolást, pl közös programokkal, beszélgetésekkel, csak sajnos az ember hajlamos elkényelmesedni.
2013. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kacsacsoruemlos ***** válasza:
nekem 4 év után volt ez. tovább léptem, és most van barátnőm, igaz nem vagyok szerelmes.
2013. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező!? Ez egy elég nehéz ügy, ugyanis 8 év hosszú idő, a szerelem előbb-utóbb mindig elmúlik, 8 év után szinte 100%, hogy senki másba se lennél már szerelmes. Ennyi erővel, soha senki ne házasodjon meg és tartson ki a másik mellett, mert a szerelem mindig el fog múlni pár év alatt.

26F

2013. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 év után elmúlik ez biológiai tény


de ha vonzódsz hozzá attól még akkor ne hagyd ott

2013. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!