Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért tényleg szemét lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért tényleg szemét lennék? Nem kellett volna? Ti is haragudnátok ezért?

Figyelt kérdés
Van barátnőm egy éve. Voltam egy buliban pár hónapja, ahol megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon jófej volt. Nem akartam tőle semmit hisz van barátnőm. pár hétre rá megkerestem facebookon, bejelöltem és írtam neki, hogy tud e valami jó bulit mostanában. A barátnőm elől ezt az egészet eltitkoltam, hogy még véletlenül se legyen féltékeny, vagy probléma ebből. Később ahogy nézegettem a leveleimet a barátnőm véletlenül meglátta, hogy ezzel a lánnyal üzenetet váltottam, számon kért, azt mondja nem tud ezek után megbízni bennem, hogy ezt a dolgot nem meséltem el neki. Azt hiszi azért tagadtam le hogy megismertem ezt a lányt, mert biztosan akartam is tőle valamit. Most akkor mi van? Tényleg nem fog bennem bízni?
2013. máj. 27. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el elég 1 dolog és már anyi a bizalomnak, sokáig tart helyre hozni
2013. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog, de viszont elmondhattad volna neki a dolgot hisz nem nagy cucc ha semmit nem akarsz tőle
2013. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!