Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem sokkal idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem sokkal idősebb mint én,17 év van köztünk, én még csak 22 vagyok. Van esélyünk komoly kapcsolatra együtt? Vagy nem is érdemes próbálkoznunk?

Figyelt kérdés
Ő igazából nagyon jól el van az egyedülálló életében és szeret engem tudom, de nem akarja elkötelezni magát...változhat ez? :(
2013. máj. 27. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
változhat, de addig meg is csalhat
2013. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van

változhat, de tenni kell érte

2013. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 The Other ***** válasza:
83%

Na jól van, kimondom én: egy közel 40 éves fószernek csak d*gásra kell egy 22 éves csaj. És természetesen már van akkora dörzsölt róka, hogy tudja, mivel kell hitegetni az illetőt.

Amúgy természetesen komoly kapcsolatra is van esély, mert az 1:10000-hez is esély...

2013. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
előzőnek szerintem nincs igaza. ha meg akarna állapodni a közel 40 éves pasi, akkor is fiatal nőt választana, ha már megteheti. A 22 év pont határeset neki, mert már felnőtt nő, de még 3 év múlva is szép és fiatal lesz, sőt 10 év múlva is, és sem lesz öreg pl gyermekszülésre. Meg ha sose volt nős, akkor lehet hogy kicist későn érő típus, és akkor lelkileg nem is 40 hanem mondjuk 30 éves...
2013. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő hozzászólónak igaza van, mindkettőnek, hogy hol az igazság, azt nem lehet tudni..
2013. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok, barátom pedig 30, és komoly a kapcsolatunk van! Szóval igen, lehet esélyed rá. De tényleg szinte 1:1000000 az arány.
2014. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!