Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csalodasom volt, de nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csalodasom volt, de nagy (az elso), nem tudok tobbe a gyenge nemben bizni, ma mar csak erdek minden, az erzesek, a lelki ertekek nem leteznek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Légy b*zi.
2013. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,rendkivul hasznos megjegyzes !
2013. máj. 28. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csalódáson nem tudsz túllépni akkor,hogy akarsz helyt állni az életben? Fogsz még csalódni párszor,szóval szokj hozzá.
2013. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy manapság sajnos nem divat mély érzésű erkölcsös embernek lenni! De szerintem akkor is inkább ilyen legyél mint az ellenkezője akármilyen szemét is a világ a jókat nem győzi le semmi..
2013. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ha elmesélném hány csalódásom volt már...

De mindig tanultam belőle, azt vizsgáltam, hogy mit tudok ÉN másképp csinálni, mert ha csak a másikat hibáztatom mindig, és magamban nem találom meg a hibát, akkor nem tudok rajta változtatni, és újra és újra el fogom követni azokat. Mert olyan nincs, hogy csak egy ember a hibás...

Még ha valaki tényleg extémüberszemét módon viselkedett veled, akkor is hibás vagy abban, hogy adtál neki esélyt erre... de jellemzően nem erről van szó. Gondold végig, hogy mit csinálhattál volna másképp, és ha ez megvan, akkor nagyobb eséllyel fogsz tudni a következő kapcsolatba továbblépni. De csalódások így is - úgy is fognak mérni, ez a párkapcsolati játék egy nagyon hosszú, életünk végéig tartó tanulási folyamat.

2013. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!