Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik ezek az érzések bennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az érzések bennem? Mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, barátomat fél éve ismerem, 4hónapja járunk. ő 22. neki én vagyok az első minden téren, nekem már volt előtte 1-.2 kapcsolatom, ahol megvezettek stb.


Barátommal mostanság sok a félreértésünk, illetve már azért is féltékeny vagyok, ha kikapcsolja a telefonját, hogy ne zavarják ha velem van, minden apróságban a gyanút és a rosszat látom, és minden hlyeségért sírok.

Elmondta hogy neki rosszul esik a bizalmatlanság, és az hogy kételkedem benne, mert nincs okom félni, sosem hazudott nekem, és sosem adott okot bizalmatlaságra (ez igaz!)


mégis úgy érzem én most jobban szeretm, mint ő engem, azt mondta ő bízik bennem, eddig 1x volt féltékeny, és tudja hogy rossz érzés, de bízik bennem, ezen is felhúztam magam, hogy akkor nem is vagyok fontos neki, ha nem fél hogy elveszít?


mindent félreértek, amikor vele akarok lenni nem merem keresni, mert félek hogy rámarom magam, vagy unalmas neki velem, és zavarnám, pedig azt mondta hogy ez butaság, mivel szeret és imád velem lenni, de félek hogy mivan ha rámun, és ha csak azért van velem hogy legyen mellette valaki.

mivan ha én szeretem őt jobban, és ő már nem is szeret engem, vagy csak unalomból van velem?-ilyenekre gondolok


Itt aludt volna 2 éjszakát, de nem törte magát hogy hazamenjen, kicsit kérette magát, végül itt aludt, 3 éjjel lett belőle, ma ment el mondta hogy "Köszönöm az együtt töltött napokat, most Téged várunk szeretettel"-jólesett, de félek hogy rám fog unni. Mit tegyek hogy teperjen értem, és hogy érezze hogy elveszíthet vagy hogy nem unjon rám??


2013. máj. 29. 12:35
 1/9 A kérdező kommentje:

imádok vele lenni, de félek hogy mi van ha Ő rám fog unni, vagy Ő már nem is szeret engem annyira...


amugy-ölelget

-puszilgat

-szépeket mond

-némán bámul percekig

-ha új a felsőm vagy ha kilakkozom a körmömet megdícséri

-azt mondja szeret velem lenni

stb


de félek..meg mostanság nem mondja olyan sűrün, hogy "szeretlek" és miatt is megvagyok ijedve.


Próbálom magam elfoglalni amikor nincs velem, de rossz nélküle, mégis azt szeretném ha teperne értem, és valamilyen szinten valahogyan lekéne higgadnom mert ez nem okés hogy így stresszelek ezek miatt.

Ő azt mondja mindent csak bebeszélek magamnak,. és ha nem akarna velem lenni nem lenne velem, és Őt zavarja hogy olyanokat látok a dolgok mögé, amik nincsenek ott de nem tudok leállni, amugy nagyon önbizalom hiányos vagyok.


Adtok tippeket, hogy mit tegyek?

2013. máj. 29. 12:38
 2/9 anonim ***** válasza:

Úristen, basszus neked még nem való kapcsolat!

Ha nem mondod, hogy 20 éves vagy, azt hiszem 13!!!


Mit tegyél: tedd rendbe az önértékelésedet, mert nagyon durva problémáid vannak, amiket a barátodra vetítesz ki...

2013. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és ezek mitől lehetnek, mármint az önértékelési zavarok?

és ezt hogyan kezelhetem magamon?


amugy attól is félek mindig hogy nem kíván, hogy megcsal, hogy nem teszem boldoggá stb.

2013. máj. 29. 12:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát majd szépen elüldözöd magadtól ezzel a beteg személyiséggel, aztán a következő nagy szerelmedet is, meg a következőt, és az azutánit.... Aztán 28-30 körül lehet, hogy elkezd derengeni valami arról, hogy hogy is viselkedik egy felnőtt, érett személyiséggel rendlekező, párkapcsolatra és családalapításra alkalmas nő, és akkor lehet, hogy lesz egy kapcsolatod, amiben képes leszel épeszű ember módjára működni.
2013. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem tudom mitől vannak ilyen problémáid, de tisztán látszik, hogy vannak.


MInden gondod SAJÁT MAGADBÓL fakad, magaddal van bajod.


Ért valamilyen kudarcélmény a múltban? Akár a gyerekkorodban a szüleiddel kapcs? Pl. idősebb testvér, aki mellett te nem teljesítettél olyan jól, vagy hasonlók? Ezer meg egy dolog lehet a háttérben. Sokan akik pl. tinikorukban nem látják vonzónak magukat, nem olyan népszerűek, mint más lányok később zavartak lesznek a saját testükkel, önbecsülésükkel, önképükkel szemben.Vagy akár szerelmi visszautasítás, esetleg viszonzatlan, plátói vonzalom alatt átélt "depresszió" önbizalomcsökkenés is lehet a kulcsa...


Csak te tudhatod, hogy mi történt veled a múltadban, ami miatt ilyen vagy!

2013. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy gáz vagyok... de félek keresni őt telefonon, vagy félek én megmondani a találkákat, mer félek hogy nem akarna velem lenni vagy ilyesmi, vagy ráakaszkodnék
2013. máj. 29. 12:49
 7/9 A kérdező kommentje:

honnan tudom megkülönböztetni, hogy TÉNYLEG nem szeret vagy csak én képzelem be , hogy nem???


mik a jelei ha nem szerelmes belém?

2013. máj. 29. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:

1. A féltékenységet tessék elfelejteni! Ebből a közhiedelemmel ellentétben NINCS egészséges szint, a féltékenység kizárólag rombol. Amelyik pasi jellemtelen, az úgyis megcsal, bármit csinálsz, verheted magad a földhöz, attól még jelleme nem lesz. Amelyik meg hűséges, azon szép, gennyedő sebeket ütsz a bizalmatlanságoddal.


2. Úgy érzed, hogy jobban szereted? A szeretetet nem lehet mérni. Soha nem lesz két ember, akik egyformán szeretik egymást, mert két ember, és kétféleképp fogják megélni a szerelmet/szeretetet. De ha kölcsönösen a másik boldogítására törekednek, akkor lesz belőle jó kapcsolat, és akkor nincs "ki szeret jobban?" Egy felnőtt kapcsolatban, ahol mindkét fél pl. dolgozik, előfordul, hogy az egyiküknek rosszabb időszaka van, magába fordulóbb, ilyenkor a másik "szeret jobban" és neki kell támogatni. Utóbb meg neki lesz gondja, és a párja fog mellé állni.


3. Most azon, hogy ő nem féltékeny, ergo egészséges, ép lelkű és önértékelésű a párod, kérlek, ne akadj már ki! Oké, te ilyen súlyos gondokkal küzdesz, de azért örülj már annak, hogy legalább a párod normális kettőtökből...


4. Az ottalvós sztorival végképp nem értem, mi a baj. Olyan jól érezte magát nálatok, hogy maradt még egy éjjelt. Ez miért is baj???

2013. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5. Nagyon becsülendő, hogy kikapcsolja atelóját, ha együtt vagytok. Kevesen teszik meg.


6. Keress egy nagyon jó pszichológust. Komolyan.

2013. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!