Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgyérzem megtaláltam a tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem megtaláltam a tökéletes nőt, aki leélné velem az életét csak az a bökkenő hogy amire vágyik (ház, gyerek, házasság stb) azt még nemtudom megadni (nem anyagiak miatt). Mit tegyek? De nélküle sem tudok meglenni

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve vagyunk együtt, és tényleg úgyérzem hogy a tökéletes nőt találtam meg, mindenben oké, jobbat az ember el sem tudna képzelni, a 20as évei elején jár. Az a bökkenő hogy én ehez még nemérzem magam készen, én 27 vagyok de lelkileg még éretlen vagyok erre,én még nem érzem azt a késztetést hogy már most megkelljen állapodnom. Nem is a haverok,buli,csajok amik visszatartanának,hogy igen persze még fiatal vagyok és még szeretnék élni, hanem egyszerűen nincs még bennem ez. 30-32 éves koromra saccolom amikor eltudnám képzelni,hogy igen is mostmár megkell lépnem ezt az lépést. Szeretem őt, szerelmes vagyok belé, de nem megy ki a fejemből a dolog. Engedjem el és legyen mással boldog?feltartom az életét? De én sem bírom nélküle,és nemtudom hogy ez hova fog vezetni. Volt már valaki hasonló cipőben?
2013. máj. 30. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a 20-as évei elején jár, akkor egyáltalán nem tartod őt fel. Vagy fiatalon szeretne anyuka lenni? Szerintem folytatnod kéne vele a kapcsolatot, ha tényleg úgy érzed, hogy a tökéletes nő számodra, akkor nem is kérdés, hogy nem engeded el.:) Az pedig hogy még nem szeretnél gyereket, változhat. Lehet, hogy annyira beleszeretsz, hogy már te fogod követelni a házasságot, és a gyerekeket.:)
2013. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem tudsz ezen a gondolatodon túl lépni, már pedig miért kéne a kedvéért bevállalnod ezeket, ha nem érzed szükségesnek még, akkor Te szakíts vele, akármennyire is fáj, mert neki nem lesz ereje.
2013. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem akar ő azonnal megállapodni, gyereket szülni. De szeretné tudni, hogy egyszer majd oltár elé állhat-e nagy, fehér ruhában, csokorral... Tudod...

Ha szóba kerül, mondd meg neki, hogy Te is azt szeretnéd, amit ő - a srácoknak mindig azt "kell" mondaniuk :) - csak még nem most.

Ha a későbbiekben úgy érzitek, hogy előre lépésre lenne szükség, költözzetek össze. Az még nem házasság, bármikor visszacsinálható, viszont nem fog olyasmi miatt aggódni, hogy nem szereted, megcsalod, csak játéknak kell..

2013. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó ne aggódj. Hiphop talál majd magának olyat,aki komolyan tervez vele ne aggódj. Engedd csak el szépen.
2013. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!