Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tesztek/gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tesztek/gondoltok ha a barátnőtök ilyen történetet mesél?

Figyelt kérdés

A barátnőd mondja hogy valami fura történt vele. A vonaton leszólította egy pasi és kezet nyújtva bemutatkozott. Ő nem akart bunkó lenni ezért ő is teljes néven bemutatkozott. Erre valami fura történt. A csávó megcsókolta a kezét mint valami gigolo. Mondja hogy ő tisztára meglepődött meg minden és hozzá fűzi hogy nem volt mit tenni.

Ezután az emberünk elkezdte kérdezgetni hol tanul meg ilyenek. Elbeszélgettek és kiderült hogy ugyanabban a városban tanulnak, ugyanazon a vonalon utaznak, szomszédos faluban laknak, az illeto lökte a szöveget a pártjáról, kiderült hogy ugyan abba az iskolába járt mint az unokatestvére és ismeri is "úgyhogy biztos megbizható".


Te végig hallgattad a történetet, ami után kicsit értetlenül állsz ezért a barátnőd ragaszkodik hozzá hogy fura volt a kezdés, de szerinte a csávó nem akar semmit. Még a telefonszámát sem kérte el végül.

-----------------------------

Két dologra vagyok kíváncsi:

1. Ha a Te barátnőd

2. Mit gondolnál ha Te vagy a vadidegen?


Kort is kérnék.



2013. jún. 1. 05:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Édes 3-as lesz ez!
2013. jún. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 omba ***** válasza:
64%

Nem a barátnőmről van szó, -de így is értetlenül éllok a történet előőt.

Mi történt?

A vonaton beszélgetett két ember.

2013. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Kézcsók nem nagy szám. Gondolom vmi idősebb ember lehetett.

Semmit se tennék, mi ebben a nagy szám?

Lehet, h csak unatkozott a vonaton, s a barátnőd volt az áldozat, én is kifogtam már nagy dumás csávókat, s bízok benne, h nem azért nyomták, mert tetszettem nekik. 24f

2013. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%
Beszélt egy másik pasival, mi ebben a nagy szám? Ha csajom lett volna akkor sem különösen foglalkoztatna ez az egész, hisz még telefonszámot sem cseréltek, tényleg csak egyszer találkoztak, akkor sem a barátnőd kezdeményezett, ő csak illedelmes volt.
2013. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

(a gyerek kb 20-25)

Ami zavart az az volt ahogy elmeselte. Aggodalmat keltoen, mintha nem lenne ura a helyzetnek es nem tudna magara vigyazni.

Mindenesetre sok ertelme nem volt feltennem ide ezt a kerdest, mert mint kozben rajottem nem is errol volt szo.

Amiota megismertuk egymast ez a fajta beszed egyre jobban kezdett zavarni, de reggel rajottem hogy rosszul alltam az egeszhez. Rosszul alltam o hozza.


Pl. a multban ahelyett hogy azt mondta volna hogy ezert meg azert megadtam a telszamomat vkinek, avval jott hogy nem akartam megadni a szamom, de nem akartam bunko lenni.


Az egesz rossz hozzaallasom onnan fakadt hogy onkentelen hajlamosak vagyunk azt feltetelezni, hogy o ugyanugy all dolgokhoz mint mi. Rajottem hogy en olyasmi viselkedesre szamitottam tole mint magamtol es ez alapjan probaltam ot ertelmezni. Tehat vegul ugy alltam hozza mint vmi kislany a ferfihez :)


Az egesz ott kezdodott mikor egyszer buliztunk. Kb. 4 honapja ismertuk egymast. Nagyon jol ereztuk magunkat. Egyszer csak odasetalt valami arc. Lathatoan ismertek egymast. En ugy vagyok vele hogy ha olyan a dolog akkor nem az en dolgom hogy lekoptassak barkit is, de a kifejtesbe nem megyek most bele. Hosszu napom volt egy repulo uttal es hulla voltam, igy en csak szusszantam egyet kiszakadva a tarsasagukbol ameddig beszeltek par szot. Ez lehet nem volt jo. Szerintem hozza sem szoltam az illetohoz a zsivalyban es a "helyemen" maradtam amivel akaratlanul is egy fura helyzetet kovacsoltam(es ez lehetett az egeszben a hiba reszemrol). Rovid parbeszed utan a baratnom hozzam fordul hogy kimennek es leulnek kicsit beszelgetni. En meg mindig felig leallt agykeringessel vegetaltam, meg amugy is oke lettem volna a dologgal, es igy is reagaltam. Nem lattam szukseget annak hogy szamitasba vegyuk hogy veluk megyek vagy ilyesmi. Ugy voltam vele hogy unokateso, vagy az egyik baratnoje baratja es a csajarol akar vmit beszelni, vagy barmi szemelyes es en zavarnek. Nem gondolkodtam es tok pozitivan alltam az egeszhez ahogy szoktam. Ha akarna amugy is megkerdezne hogy en is veluk tartok-e.

Ahogy elsetaltak a baratnoi elkezdtek sugdolozni es a legjobb baratnoje megkerdezte hogy az meg ki a franc. Az egesz testebeszede azt kerdezte "teged nem zavar hogy viszik a baratnodet???". Ekkor kezdtem magam kisse hulyen erezni foleg hogy ok is leleptek.


Kesobb kiderult hogy ugy ismerte a gyereket hogy randiztak egy rovid ideig, de azota nem is beszeltek. Meselte hogy leultek es a gyerek mondta neki hogy majd menjen be hozza az etterembe ahol dolgozik, stb.

Mikor latta hogy kisse hulyen ereztem magam akkor jott a "Megkerdezte hogy leulunk-e beszelgetni. Most mondtam volna nemet? Nem akartam vele bunko lenni."

Itt indult el a teljesen rossz hozzaallasom es onnantol valt ez a szoveg a demonomma. Megkerdeztem hogy "Nem akartal vele bunko lenni ezert inkabb velem voltal az es fakepnel hagytal a kedveert? Az o erzesei fontosabbak, vagy mi?".

Mondta hogy erre nem is gondolt. Rosszul erezte magat es bocsanatot kert. Innentol kezdve alltam ugy hozza, hogy mint egy kislany arra szamitottam hogy ezek utan majd bizonygatja nekem hogy "nem erdekli a tobbi maca" es csak en szamitok(mert ugye en ezt tennem). Na azota is szamitok. :)


Egyszer mikor nala voltam latogatoba direkt bementuk egyutt abba a bizonyos etterembe, mert abban egyeztunk meg hogy nem megy be(o vetette fel de azert nem feltetlen jo otlet). Mielott beleptunk nekem eszembe jutott hogy megjatszuk hogy nem tudok magyarul, mert azt mindig tervezgettunk hogy majd hulyeskedunk evvel valahol. Azt mondta hogy ne csinaljuk mert a gyerek ismeri es mit fognak gondolni. Na ugye orult bennem kislany hogy megint inkabb az szamit o mit gondol, de nem volt nagy ugy.

Bementunk es a gyerek baratsagosan elkezdett dumalni. Elterelodott a tema olyan dolgokra amit ok ertettek es nekem fingom nem volt, igy nem tudtam sokat hozza szolni. Tehat vegul tobbnyire ok ott eldumcsiztak ameddig vartunk a kajara. Megint en voltam kirekeszte a korbol es bennem a hulye kislany nem erre szamitott. :D

Inkabb arra szamitott hogy udvariassan es nem bunko modon de levegonek nezi majd az embert nekem bizonyitva hogy mennyivel fontosabb vagyok. :D


Es itt a gyokere az egesznek. Azota is "szamitanek", de nem kellene elvarnom tole semmit. Abbol semmi jo nem szarmazik.

Azt akarom hogy szabad akarata legyen es azt csinalja amit akar. Pont nekem volt ez mindig a filozofiam hogy soha ne akarj megvaltoztatni senkit. Vagy bejon ugy ahogy van vagy nem.

Pont az volt az egyik bajom hogy ugy tunt masok befojasoljak. Eszre sem vettem hogy kozben en is befolyasolni akartam.

Napokig nagyon melyen magamba kellett asnom hogy erre rajojjek.

Csak o rajta all hogy hogyan cselekszik es gondolkodik, senki mason.

Ha nem arra fokuszalok hogy mire szamitok tole, akkor az is lehet hogy minden a legnagyobb rendben lenne. Ha meg nem, akkor meg kit erdekel.

Fel kell nonom...

2013. jún. 2. 02:26
 6/25 anonim válasza:
57%

Ezt a hosszút ne haragudj nem olvasom el. Gondolom a fentieknek magyarázol. A helyzet az hogy minden a részleteken múlik. Ha mutatnál egy videót az egészről akkor pontos véleményt tudnék mondani.

Első olvasásra én is azt gondoltam hogy mi itt a nagy ügy. Aztán elolvastam mégegyszer és kezdett furcsábban hangozni. Tehát a részletek. Ha az illető minimum közép korú volt akkor röhögnék egy jót mert akkor az ilyen vicces komolytalan flörtölés volt. Ha fiatalabb akkor hirtelen csak két forgatókönyv jut eszembe. Az egyik hogy a barátnőd felhívta magára a figyelmet, ez igazaból csak válasz volt és téged tök hülének néz. A másik meg hogy őt nézte egy naiv piscának az illető valami okból.


Hogy én mit tennék? Megkérném hogy keressen egy igazi pozitív okot amiért a csóka ezt csinálta. Na nem kritikusan kérném meg hanem hogy segítsen ezt kitalálni. Ha igazán talál olyat akkor szerintem meg van oldva a problémád. Ha nem talál akkor szintén meg van oldva a probémád mert remélhetőleg belátja hogy egy oltári idiótának nézték ő meg boldogan bólogatott hozzá és figyelmesebb lesz ezentúl. Ha nem akkor meg keress magadnak egy értelmesebbet.


Hogy mire gondolnék? Bármire csak a történtekre nem. Ilyenkor hajlamosak vagyunk valami romantikusnak szánt film képeire gondolni ahol épp a bugyuta főhősnőt kezdi elhódítani valami lovag az amúgy tahó vőlegényétől.

2013. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
bűntudattal beszél tehát pontosan tudja neked mi a rossz és mégis letojja a fejed. nincs több hozzáfűznivalóm
2013. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 trubadur1 válasza:

Ahogy elnézem most nőttél fel

Jó nagyra! Nem sok ember képes így belátni a saját hülyeségeit

Keress magadnak valakit aki megbecsül

2013. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Én ha az idegen lennék akkor jól megsunáznám aztán meg kiraknám valahol a semmi közepén ruhátlanul mint a bangbuszosok. Azok azt csinálják az ilyen barátságos macákkal :D
2013. jún. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 dzsoblack válasza:
59%
így más a leány fekvése. okot ad rá hogy érzékeny legyél az ilyesmire és esze ágában sincs javítani a helyzeten. az emberek általában csak úgy tekintenek a kérdésre hogy milyen féltékeny típus egy bizonyos illető és minden az ő hibája, de lássuk be hogy egy egészségesen féltékeny ember is lehet teljesen kiegyensúlyozott vagy éppen betegesen fétékeny a párjától függően. ez nem olyan egyszerű mint ahogy sok ember elképzeli hogy a feleknek csak annyi a dolguk hogy vakon megbizzanak egymásban. akinek fontos vagy az arra is vigyáz hogy még véletlen se legyenek kétségeid. nem beszél mellé és nem játszadozik
2013. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!