Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem féltek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy egyedül maradtok? Én nem akarok egyedül megöregedni, sem pedig egy olyan társsal, aki folyton hisztizik valamin. Akkor már ti is inkább egyedül élitek le az életeteket? 25/F

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha így folytatom nem biztos,hogy megöregszem....

De nem félek.

2013. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem félek, senki nem marad egyedül. A hisztitől engem is a hideg ráz.
2013. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
25 éves vagy. Ha 70 körül lennél, megértenéd aggályaidat. Időd mint a tenger, csak lehet nem itt kellene töltened!
2013. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos minden nap eszembejut :( Nem birom elviselni a hisztit semmilyen szinten, nagyok az igényeim én pedig nem vagyok nagy szám.


Bízom a vakszerencsében, hogy valakinek bejövök, meg sokat változtatni nem tudok.

2013. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
F*szért kellett lepontozni??!
2013. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én látom a jövőt! Téged el fog ütni egy autó 41 évesen még hozzá egy nő aki az anyósod lett volna ha összejön azzal az Ludmilla nevű csajjal.


Az 1-es válaszoló 74 évesen fog meghalni a barátnője szúrja majd le mert megcsalta.


A 2-es válaszoló megtalálja élete párját 81 éves korában és 1 évig boldogan fog élni


A 3-as válaszoló elveszíti majd bobit a kutyáját és diliházba kerül.


A 4-es válaszoló a mennybe fog jutni 49 évesen és összejön egy angyallal és örök végtelen időkig együtt élnek majd.

2013. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem félek, mert tudom, hogy egyedül fogok maradni.

Életem párja 16 évvel idősebb nálam.

Rám csak a gyerekeim fognak ajtót törni... vagy ez nem minősül egyedül megöregedésnek?

2013. jún. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!