Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nagyon tetszik egy lány, akit én is ismerek. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a páromnak nagyon tetszik az egyik ismerősöm, mondta is, hogy milyen jól néz ki. Viszont azt mondja egyéb ilyen-olyan tulajdonságai miatt mégsem jön be neki, de tudom, hogy szokta nézegetni a képeit és az ismerőseinek is mutogatja, hogy milyen jó csaj.

Most ezzel mit kezdjek? Nagyon idegesít..


2013. jún. 4. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Édeshármas???
2013. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igazi bunkó a pasid
2013. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozom rajta,hogy még a pasid...
2013. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen egy ember nem kicsit.
2013. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Hát...ez őszintén vicces! :D

Ha elötted ilyet mond,hogy tetszik neki,milyen jól néz ki stb...akkor szerinted veled mennyire komoly?

Az én pasim mondana ilyet...de ő nem teszi,mert eléggé tisztel engem.

Ha igazán szeretne nem más lányokkal foglalkozna és,hogy az hogy néz ki! :)

2013. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van csinos lány ismerősöm. Meséltem róla a barátnőmnek. Mindegy, hogy mennyire vonzó, mivel ismerem, nem tudnék vele elképzelni egy kapcsolatot.
2013. jún. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jobb mint ha titokban csinálná... De egyébként krva tiszteletlen és infantilis egy viselkedés. Látszik hogy ő dominál, valószínűleg kissebbségi komplexusban szenved ha elötted ilyen megnyilvánulásai vannak és jobban érzi magát ha téged járat le az ismerősei előtt a komolytalan hozzáállásával veled szemben. 2 dolgot tehetsz, vagy nem veszel róla tudomást, mert vagy annyira megelégedve magaddal hogy ezt átlásd nem veled van a probléma és nem féltékenykedsz,( viszont akkor te is pont ennyire vedd komolyan a kedves tapló barátodat és nyugodtan nézegesd a haverjait), vagy ha nagyon nyomaszt és nem tudsz felülkerekedni rajta mert érzelmileg előrébb tartasz mint ő hajítsd ki mert egy ilyen görény nem ér annyit hogy a sárgaföldig süllyessze az önbecsülésedet már pedig ennek ez a vége. Mérlegeld mi fontosabb, te magad, vagy egy olyan pasi támasza aki keresi a helyét.
2013. jún. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!