Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rendszeresen nézegeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rendszeresen nézegeti az egyik jó csaj ismerősömet. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Titkolja, de megláttam az előzményekben, hogy rendszeresen rákeres és nézegeti az egyik ismerősömet. Nagyon tetszik neki szerintem. Amikor rákérdeztem azt mondta, hogy nem jön be neki, de ez nyilvánvalóan hazugság. Azt mondja rajtam kívül nem érdekli senki más, de ez nem ezt mutatja.

Mit csináljak ezzel a helyzettel?


2013. jún. 5. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs bizalom....
2013. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Te meg rendszeresen nézegeted az előzményeit. Na, akkor most melyikőtök a jobb?

-.-

2013. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer akartam visszakeresni valamit az előzményekben, akkor láttam meg.. ekkor végignéztem, hogy mégis mi a fene van..
2013. jún. 5. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont az ilyen még is mi a fene van... dolgokból születik a féltékenykedés és kapcsolat rombolás első kis szikrája.

Rá ránt néha annyi.

2013. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy behozd-e harmadiknak az ágyba ... aztán mindjárt kiderül minden
2013. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megbíztok egymásban akkor nem értem miért tagadja a dolgot. Nyilván nem véletlen nézi meg. Az meg megint más ha csak tetszik neki de nem járna vele mert a stílusa stb.. miatt.

Figyi nem kell mérgesnek lenned, nyugodtan kérdezd meg tőle mondd el neki hogy nem kell hazudni nem haragszol meg érte, beszéljétek ezt meg. Az normálisa ha egy srác megnézi a lányokat, mert gondolom te is megnézel egy helyes pasit akit az utcán vagy a buszon jársz, független attól hogy van barátod vagy nincs.

Én barátnőmmel megbízunk egymásban, nem nyomozunk egymás után. Ő mondta hogy nem zavarja ha megnézek más lányokat az utcán van amikor meg is beszéljük hogy milyen jól néz ki, mint egy átlag ember. Meg is mondta nekem ameddig nem lépek át egy bizonyos határt addig maximálisan megbízik bennem és nem fog szólni ha megnézek egy jó csajt az utcán. Jó nyilván éreztetni fogja velem hogy ő is ott van :) de nem csinál belőle fesztivált.

2013. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért az igazat elmondhatná,ha már rákérdeztél.Nem hinném,hogy azért nézegeti folyton,mert nem jön be neki a csaj.:)
2013. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!