Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezhet a csaj? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhet a csaj? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Van egy "barátom" akivel többször is kavartunk, de nem tudunk megállapodni h mi legyen mert ő kapcsolatot akar én viszont csak barátság extrákkalt, semmi komolyat!de azóta is voltunk együtt, de mostanában nem beszélünk úgy érzem elhanyagol igaz h felőlem nincs annyi érzelem de kell nekem! szerintetek hétvégén lemenjek hozzá majd miután megcsókoltam akkor letisztáznám a helyzetet vagyis elmondom h mit akarok ha belemegy belemegy ha nem akkor nem! menjek?

2013. jún. 5. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jól értem,hogy eddig is szexkapcsolat volt,mert akkor mit kellene még kezdeményezned?
2013. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtünk
2013. jún. 5. 20:36
 3/20 A kérdező kommentje:
Le egymással csak petting mert mindig valami volt! csak mindig kiakar bújni a beszéd elől, csak facebookon tud erről mert ő tényleg kapcsolatot akar és arra lennék kíváncsi h szerintetek lemenjek és "lerohanjam" vagy hagyjam az egészet!
2013. jún. 5. 20:38
 4/20 anonim ***** válasza:

Ja bocsi félreértettem,de számomra a "kavartunk" meg a "voltunk együtt"-ből ez jött le.

Szóval a barátság extrákkal az nálad azt jelenti,hogy le szeretnél vele feküdni,de semmi kötöttség?

Én férfiként ezt így el tudnám fogadni.Sőt a legkellemesebb helyzet.Ne fél a visszautasítástól simán bele fog menni.

2013. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Viszont ha lesz szex akkor bele fogsz szeretni,lányoknál ez így szokott lenni.
2013. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Lehet bunkóságnak fog tűnni, de ha beleszeretek akkor ott a kiskapu h kapcsolat! és belemehetek abba is! Szerinted ezzel úgymond nem "herélem ki" te h vennéd ha ilyen lenne?
2013. jún. 5. 20:47
 7/20 anonim ***** válasza:
Mivel férfi vagyok nyilván nem tudnék nemet mondani,a lányok szoktak inkább kapcsolatot,a férfiak meg inkább szexet.Persze e kettő együtt a tökéletes.
2013. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja ugye lány vagy,mert semmi se lehet tudni a mai világban?:D
2013. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze hogy lány vagyok! :) akkor szerintem hétvégén teszek egy látogatást! :D kérdezhetek még? :)
2013. jún. 5. 21:01
 10/20 anonim ***** válasza:
Persze kérdezz csak,ha tudok válaszolok.
2013. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!