Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne kezdj zenésszel? Megismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne kezdj zenésszel? Megismertem egy hihetetlenül gyönyörű nőt, tökéletes teste van, tegnap este átmentem hozzá 1. randi gyanánt,5 órán keresztül beszélgettünk, nagyon passzolunk egymáshoz, élveztük egymás társaságát, a végén le is feküdtünk egymással

Figyelt kérdés
Az illető zenész, egy női rockbandában gitáros. Elég kicsapongó életet él az utóbbi 2 évében, és elég sok szexpartnere volt, és én is az lennék neki, de sajnos kezdem úgy érezni, hogy belezúgtam, és többet szeretnék tőle. Szerintetek érdemes hajtani rá, annak a tudatában, hogy ő zenész? Úgy érzem hogy nem zavarnának azok a dolgok maik ezzel járnának, bár nem volt benne még tapasztalatom, úgyhogy nem tudhatom biztosra. A másik dolog pedig az, hogy ő 31 éves, én pedig 21! De amikor megismerkedtünk, akkor 25nek mondta magát, de még annyinak sem néz ki.

2013. jún. 6. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj előítéletes emberrel!
2013. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem előítélet, mert ő is mondta, hogy ez mivel jár. 1 komoly kapcsolata volt csak, az 9 évig tartott, és pont azért lett vége, mert az utolsó évben már elkezdett zenélni, és nem bírták egymást.
2013. jún. 6. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hazudott a koráról és szexkapcsolatra kellesz csak neki, amikor te többet érzel iránta! Szerinted még kérdés, hogy bele kellene-e bonyolodnod ebben?

Nem a zenészséggel van baj, hanem hogy minden neki tetsző fószernak szétteszi a lábát. :)

2013. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van, bár én nem tartom nagy bűnnek hogy hazudott a koráról, mert én is hazudtam amikor megismertem még, bár csak 1-el mondtam többet.

Ha kapcsolatban lenne, akkor nem tenné szét senki másnak, nem úgy mint most. De nagyon kevés embernek nyílt meg úgy mint nekem, pl az igazi nevét szinte sosem mondta el az előbbieknek.

2013. jún. 6. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked biztosan az igazi nevét mondta?

Azt mondtad, hogy szexpartnere lennél csak. Az azért nem egy olyan kapcsolat, amibe ne férne bele, hogy olykor megtévedjen és másokkal is keféljen... Ezt azért ne nevezzük kapcsolatnak. :)

2013. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem biztos az igazit mondta, mert megadta a facebook-ját, ami valódi. És igen, az is elképzelhető -bár nem hinném-, hogy jövő héten valaki mással csinálja. Ezért szeretnék minél hamarabb döntésre jutni, hogy tisztázzam vele ezt a dolgot, hogy nekem mi lenne az elképzelésem. De azért nem fogom letámadni ezzel őt ilyen hamar.
2013. jún. 6. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Zenész és még csak nem is őszinte...

Ha csak alkalmi szexpartner szeretnél lenni, uccu neki!

2013. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!