Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy kórosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy kórosan önbizalomhiányos emberrel?

Figyelt kérdés
Olyannal, akit állandóan bíztatni kell, állandó megerősítésre van szüksége, nem látja a saját értékeit, minden negatív dolgot magára vesz. Nem hisz magában, nem hiszi el, hogy bármi is sikerülhet neki. Meg akar felelni másoknak, ha valaki rosszat mond róla, teljesen magába zuhan.
2013. jún. 6. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.
2013. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a baj, hogy ezzel együtt jár a féltékenység, és hogy szörnyen ragaszkodik a másikhoz.
2013. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, nem szeretem, ha valakit folyton pátyolgatni kell. kiábrándító, nem tudom tisztelni.
2013. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A másikat az ilyen kapcsolat fel tudja őrölni, akkor is, ha a másik fél kicsit önbizalom hiányos, míg a barátja sokkal jobban.
2013. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
lehet hogy beteg vagyok de szerintem aranyos. mondjuk még nem volt dolgok ilyen emberrel de biztos vagyok benne hogy támogatnám.
2013. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam mindig alap volt, hogy ilyennel nem. Méghozzá azért, mert én is valami hasonló vagyok és magamban is rosszul viselem ezeket a tulajdonságokat, hát még a páromban. Úgyhogy mindig nálam magabiztosabb, vagányabb, határozottam embereket választottam magam mellé.
2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha összejössz vele, esélyesen elmúlik a problémája. Ha mégsem, még mindig abba lehet hagyni. Egy esélyt megérdemel, ha egyébként vonzódsz hozzá bármilyen formában.
2013. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy,hogy férfi vagy nő az illető.Egy férfi egójának,még jót is tesz,fel tudja turbózza a nő egóját.Nekem se volt magas az egóm ,mikor összejöttem a párommal.Féltékeny sose voltam.Mindig szabadjára engedtem.
2013. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!