Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy lányt a haja alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lányt a haja alapján ítéltek meg, hogy értelmes vagy sem?!

Figyelt kérdés
Ismerősöm váltig állítja, hogy nekem 17 éves létemre kislányos,dedós hajam van és, hogy jól teszem ha változtatok akkor nem kislánynak fog kezelni mindenki hanem értelmes nőnek... Ilyen hajam van: [link]
2013. jún. 7. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ez bolond ><
2013. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem fog hajról ítélni (persze kivéve, ha valami extrém hajad van, extrém szín, extrém fazon, gondolom érted).

Szóval ismerősödre ne hallgass. Ezzel a hajjal meg semmi gond.

2013. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az az ismerősöd hülye én az embereket nem a hajuk alapján hanem a viselkedésük alapján ítélem meg :D
2013. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez a haj miért lenne kislányos ?!
2013. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2-kal értek egyet. :D

Egyébként tényleg lehetnek kislányos hajviselet, ruhák valakin, de ez nem az. Mostanában még újra divatos is fufrut vágatni. :)

Ja és nagyon szép vagy szerintem!


17/L

2013. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezen akadtam ki én is.. Mi az,hogy a hajam alapján ítél meg,(amilyen a képen a csajnak a haja olyan nekem is) azért mert babaarcom van arról meg nem én tehetek... Az a vicces, hogy 31éves és váltig ezt állítja.. xD
2013. jún. 7. 18:20
 7/15 anonim ***** válasza:
xD ezen jót nevettem amugy nem a hajaalapján
2013. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is,csak nem tudtam eldönteni,hogy most ő ilyen hülye alapjában véve vagy én gondolom rosszul a dolgokat,hogy ki az a hülye aki haj alapján ítél,hogy valaki értelmes vagy nem XD
2013. jún. 7. 18:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Még ha fejtetőn összekötött copf lenne, azt mondanám, van benne vmi. De ez mióta kislányos? Ez egy teljesen jó haj érettebb nőknek is, ez egy egyszerű lépcsőzetes haj frufruval, nincs benne semmi extrán dedós, teljesen vállalható... (nőként mondtam)


Egyébként valamilyen szinten a külső alapján vannak első benyomások. De nem hiszem, hogy emiatt a haj miatt túl kislányosnak vagy kevésbé értelmesnek hinnének (azt hittem egyébként, hogy vmi lenőtt okádék, bőrszínhez nem illő rikítóvörös haj lesz a tárgy a cím alapján, na, az mondjuk olyasmi, amit sok srác nem éppen az értelemmel köt össze).

2013. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt az embert, komolyan! Jó ah igaz h a tinik 80%-nak ilyen haja van manapság de akkor sem kellene általánositani.
2013. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!