Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen tulajdonságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen tulajdonságú és stílusú fiúk tudják elvenni az eszeteket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 19:54
 1/8 anonim válasza:
szerintem ez egyénfüggő,de nekem nem tetszenek a mostanság menő BMX-es srácok,vagy a kis cicafiúk,akik edzőterembe járnak. Szerintem egy férfi legyen férfi! Természetes izomzat (barna haj,zöld szem)számomra nagyon fontos a szép szem. nem muszáj,hogy külön stílusa legyen,de azért maradjon a pasis kategóriában. SOHA! ne vegyen fel rózsaszínt! Tulajdonságában legyen megértő,hűséges,kedves és azért legyen tartása. Ne nekem keljen minden kitalálni stb. :)
2013. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bunkó fajta. Attól a falnak megyek.
2013. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki nagyon-nagyon jó humorú és benne van minden őrültségben :)
2013. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kedves, magas, izmos, sotet haju, zold szemu, sotetebb borarnyalatu borostas ferfi a gyengem. :$
2013. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó humorú, udvarias, kedves, figyemes, intelligens.

Arcának legmegfelelőbb haj, BOROSTA, ápolt fogak, körmök, igényes öltözet. Szerintem egyénfüggő, kinek mi áll jól. Valakinek a sportosabb öltözet áll jól, valakinek az elegánsabb.


(Mostanában az öltönyös vagy a tetovált férfiak örjítenek meg! :D)

2013. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igényes magára, de nem plaza fiú.. magamat ismerve ilyeneket nem is vonzok..nekem fontos hogy a lovammal is jól ellegyen..és ne ijedjen meg tőlem akkor se ha gumicsizmában nyakig ganésan lát..:"D amúgy viszont ugyanúgy mint én tud úgy is megjelenni hogy az legyen a reakció, hogy hűű..:O

amúgy ne legyen tunya.. legyen önbizalma..és lehessen vele beszélgetni, szórakozni.. ennyi lenne a lényeg:)

2013. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az számít először is, hogy az arcában fogjon meg valami. Mindig egy pasi arcát nézem meg először. Most egy világosbarna hajú, szürke szemű, világos bőrű, borostás pasi tetszik, de nagyon. Nekem az is fontos, hogy jó magas legyen, szeretem, ha jól öltözik (rózsaszín ruha, csőgatya, páwa öltözék nálam is kizáró ok). Belső tulajdonságaira nézve legyen intelligens, tudjak vele bármiről beszélgetni, legyen határozott és férfias. Fel tudjak rá nézni.
2013. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
zöld szemű, sötétbarna hajú, magabiztos, talpraesett, bátor (!!), jó humorú, merész, jó testfelépítésű, tiszteljen engem
2013. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!