Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete szakítottunk barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szakítottunk barátommal. Nem találom a helyem azóta, úgy érzem, soha nem leszek túl ezen. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakori dolog a fejemben az öngyilkosság gondolata is.Úgy érzem,megaláztak,hogy nem érek semmit.Egyik napról a másikra lett vége,nem indokolta meg,itt hagyott kérdésekkel teli,nem tudunk megbeszélni semmit...Fogalmam sincs,mit csináljak,a barátaimnak már kezd elege lenni belőle,hogy folyton elsírom magam.Én is szeretnék már túllépni,de egyszerűen nem megy...Közben azt látom,ő úgy él tovább,mintha meg se történt volna az egész...Rettentően fáj.

2013. jún. 11. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg az is fáj gondolom, hogy ennyire vak voltál és félreismerted.

Amúgy tényleg idegesítő egy idő után ha az ember még mindig nyavajog.

Sőt ebben már hiszti is van.


Ideje lenne ha a barátaiddal nem sírni járnál össze hanem kikapcsolódni.

2013. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Az idő mindent megváltoztat. - Mindenki ezt mondja, de ez nem igaz. Csak a tettek hoznak változást. Ha nem tesz semmit, nem változik semmi..":)))


Ezt azoknak akik azt mondják majd itt, hogy majd idővel jobb lesz.


Ha vége van annyit tudsz csinálni, hogy éled az életedet és nem foglalkozol már ezzel.Attól hogy depressziós leszel, bezárkózol, ellököd magadtól a barátaidat, a gyerek nem fog visszamenni hozzád.Viszont ha folyamatosan programokat tervezel magadnak, új embereket ismersz meg, nem hagyod, hogy a rossz kedv eluralkodjon rajtad akkor lesz kiút.Enélkül csak tönkreteszed magad:)

2013. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is voltam így, én öngyilkosságot is megkíséreltem...de végül rajtam az segített, hogy szerveztem önálló programokat, pl elmentem sétálni minden este és egy bő 3-4 hónap után már elviselhető volt az érzés
2013. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen...a legjobb módszer erre szerintem:1,otthon mikor egyedül vagy/este mielőtt elalszol jol kisirod magad,fájdalmas szivszoritó,szakítós zenéket hallgatsz és a 2.lépés:hogy ha az exeddel összefutsz mindig mosolyogva köszönj/nézz rá...vagy esetleg csak mosolyogj de úgy csinálj mintha észre se vetted volna..:D úgy csinál majd mintha nem érdekelné,de hidd el gyötörni fogja:D
2013. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!