Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak 23....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak 23. születésnapjára?! 2hónapja vagyunk együtt!

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek!előre is köszike!
2009. okt. 9. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Süss neki valamit. Annak jobban örül, ha ügyes vagy. Ha venni akarsz vmit neked kell ismerned mire vágyik.
2009. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nahát, az első hogy eltalálta, én is sütök a páromnak a születésnapjára :)

22/L

2009. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia Vegyél neki egy pulcsit,vagy egy parfümöt,vagy egy közös képeteket keretezd be és add azt neki.Egy szep sálat,egy j o nadrág szijat,remélem tudtam segiteni.
2009. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy bögrét vennék neki, valami vicces-szerelmes szöveggel rajta, meg tortát sütnék neki.


A tortasütés egyébként egyszerűbb, mint gondolnád, piskóta receptjére rákeresel, egy fazekat kibélelsz alufóliával, beleöntöd és megsütöd a piskótát, kiemeled az alufóliánál fogva, majd "meghámozod".


Vízszintesen 2-3 szeletre vágod a piskótát, majd megtöltöd valamilyen krémmel (vanília-csoki-eper-akármi, bárhogyan is csinálod, az alapja ugyanaz, mint a vaníliakrém, annyi a különbség, hogy az eper(és bármilyen gyümölcs)krémhez kevesebb vaníliáscukor kell, egy kis tejszín, és sok-sok apróra vágott gyümölcs, amit azután rakj bele, hogy kifőtt a krém.


Ezután kívülről is bekened, és egy hosszú késsel végighúzod a szélén (a tompa felével), így egyenletesen oszlik el rajta a krém.


A tetején a szélét tejszínhabbal nyomd be, gyümölcsös torta esetében egész (vagy nagy gyümölcs, pl barack esetében szeletekkel) gyümölcsökkel rakd körbe. Középre egy egész (vagy nagy gyümölcs esetében pont egy fél) gyümölcsöt rakj, és pakold tele 23 darab gyertyával.


A piskótába lehet tenni kakaót is, ha csokitortát sütsz :)


Nehéz elb@szni ezt a tortát, és általában mindig beválik, csak figyelj oda.


18F és én is sütöttem már :D

2009. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!