Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mekkora az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az esélye, hogy egy kimagaslóan okos, sokdiplomás, jóképű pasi érdeklődjön egy kedves, értelmes, helyes nő iránt, aki nem végzett egyetemet, csupán egy kicsit intelligensebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 09:26
1 2 3
 1/23 Zakathol ***** válasza:
67%
Diplomás, csak diplomást szerethet/kívánhat. Nem tudtad?!
2013. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
nemsok
2013. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Zakathol, értem az iróniát :) Igazából nem jól tettem fel a kérdést. Van-e esélye, hogy nem csak futó kalandnak tartaná a nőt?
2013. jún. 12. 09:29
 4/23 A kérdező kommentje:
Hónap válasza, megindokolod a válaszod? Érdekel!
2013. jún. 12. 09:30
 5/23 Zakathol ***** válasza:
Reméltem :D De a javított kérdésedre is ugyanezt tudnám válaszolni: tehát igen, miért ne lehetne? Ha benned (vagy az adott nőben) megvannak azok a tulajdonságok amikre vágyik a férfi akkor a képzettség/intelligencia nem feltétlenül akadály. Kivéve a szélsőséges eseteket, de azt írtad, hogy ez nem áll fent. :)
2013. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor nem csak beképzellem magamnak, hogy tetszem neki. Attól félek, hogy csak olcsó kis kaland szintjén tudna elképzelni bármit is velem kapcsolatban.
2013. jún. 12. 09:33
 7/23 A kérdező kommentje:
– 1 l :)
2013. jún. 12. 09:34
 8/23 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket, érdeklődést nem a végzettség szabályozza! Ha mégis akkor szerintem kár a fáradtság!
2013. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Zakathol ***** válasza:

Az a biztos, ha ugyanúgy állsz hozzá, mint bármilyen más pasihoz. Szóval azért nincs rá 100%-os garancia, hogy nem futó kalandot keres, de ez nincs összefüggésben azzal, hogy mennyire képzett, intelligens vagy akármi.

Ismerkedjetek, beszélgessetek, aztán majd kialakul valami. Ő is csak egy férfi, tehát minden kitelik tőle :D

2013. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, h a végzettség számít neki? Olcsó kaland vagy tartós kapcsolat sajnos nem tudok előre! Meg kell próbálni nincs lehetetlen, mindenkinek jár a Boldogság! :-)
2013. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!