Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kocsányon lógó szemű fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsányon lógó szemű fiúk és férfiak, legjobb védekezés a támadás?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció, amit sokan ismernek. Beülsz valahová a pároddal, szép napsütéses nap van, jó meleg, kinn van pár csaj melle, popsija, akármije. És a párod belebámul a dekoltázsba, teljesen feltűnően, még a melletted ülők is észreveszik, te meg ülsz ott mint a barátnője és a libidód iránta azon nyomban a nullára csökken. Na most: én ilyenkor szépen, nyugodtan elkezdek egy beszélgetést kezdeményezni a párommal, hogy nyugodtan megmondhatja ha még nem élte ki magát, semmi gond, elfogadom, szépen elválunk, békességben, tarthatjuk is néhanapján a kapcsolatot, de menjen akkor. Ne csak nézze a csajt, nyugodtan odamehet, kérje el a telszámát, ismerkedjen, ez egy szabad világ, tényleg ezzel semmi baj nincsen. Csak most akkor zárjuk le a mi dolgunkat tisztességes és őszinte módon. Mégegyszer hozzáteszem: ez egy nyugodt, korrekt beszéd a részemről, nyugodt hangvételben. Na most erre miért idegesség és támadás a válasz?

2013. jún. 14. 07:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
66%

Te mit szólnál fordított esetben, ha előre enged egy vadidegen egy ajtónál, te kedvesen mosolyogva megköszönöd az idegennek, majd megfogja a barátod a kezedet, hogy beszélnünk kell, ha még nem élted ki magad, add meg neki nyugodtan a számod...bla bla bla



Te mit szólnál? :)

2013. jún. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
72%

Ez ösztön hogy meg bámulja őket . Etőé még veled akar leni .

Tul féltékeny vagy.

2013. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert felfújod, hűséget fogadott nem vakságot, gondolom te is megnézed a pasikat még ha nem is olyan feltűnően mint a barátod, ettől még szeret téged, miért baj ha megnéz másokat is?
2013. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Az egy természetes dolog hogy megnézi a lányokat és te is a pasikat! Mi is így vagyunk a párommal, jól tudom, hogy megnéz más lányokat is és én is egy jó pasit. De könyörgöm ne egymás szeme láttára tegyük már! Ennyi tiszteletet adjunk már meg a másiknak! Viszont kicsit felfújtad szerintem. Én megmondtam szépen a barátomnak, hogy nem tetszik, hogy előttem néz meg más nőket. Szerintem ezt meg lehet beszélni, elmondhatod, hogy nem tetszik ez neked és kész. Ha kiéli magát utána is meg fogja nézni a nőket. De emiatt szerintem nem kell elküldeni.
2013. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Első: jó nagy baromságot írtál. Az a mosoly abban az esetben az embernek szól és a gesztusnak hogy kinyitotta az ajtót, nem a férfinek. Rengeteg alkalommal előfordult, hogy egy másik hölggyel értünk az ajtóhoz és mindketten mosolyogtunk a másikra mikor kinyitotta a másiknak. Ez egy gesztus. Egy gyerekkel is mosollyal köszönjük meg egymásnak. Ne keverjük már a szezont a fazonnal.
2013. jún. 14. 07:40
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a valós probléma inkább az indiszkréció, mint az hogy egy férfi megnézni a nőket. Azt felejtsd el, hogy sosem fog ránézni egy egy két domborulatra, vagy utána fordulni egy lánynak. "Nézni szabad, amíg csak nézi." Legjobb esetben a hátad mögött teszi, de a dolog nem fog változni. Szerintem a párod normális, csak illetlen volt és nem veszi észre magát. Ezért kár volt elválással "fenyegetni", valóban erős támadás volt részedről, attól függetlenül, hogy milyen hangnemben történt, ezzel erős védekezésre késztetted. Szerintem a ő fejében biztos nem fordult meg a válás, sem vágyódott arra, hogy elkérje a lány számát, csak bekapcsolt az ösztön gomb, rosszul kezelte. Tehát ha azzal indítasz, hogy téged kellemetlenül érint, ha ELŐTTED, SZEMÉRMETLENÜL bámulja a nőket, és nem a tényt emeled ki, hogy megnézte, hozzáteszed, hogy mások is észrevették, és figyeljen jobban oda magára, hogy ne teremtsen ilyen kínos helyzetet, akkor talán megértőbb lesz, ez már az ő személyiségétől függ, hogy képes-e belátni a hibáit. Ha törődik veled valamennyire, akkor az a minimum, hogy nem az orrod előtt, legalábbis nem feltűnően mustrálja a konkurenciát.
2013. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem nézem meg a pasikat. Ez a szerelmet fogadott nem vakságot mondat nagyon tré, az ilyen sztorit mindig ezzel a mondattal próbálják elintézni, ez a tipikus, mondok valamit hogy mondjak valamit..

Azért gondoljunk már bele, hogy a francba néz ki az ha egy pár elmegy valahová, és a pasi lesi a csajokat, a csaj meg stíröli a pasikat...milyen pár az?? ugyanmár. De oké, mondtam azt is, rendben, akkor én mostantól kezdve minden nyilvánosságban töltött alkalmunkkor a férfiak pö.csét fogom nézni. Kivétel nélkül. Úgy ahogy ő a melleket. Ha ez a korrekt, akkor így igazságos. De akkor a srác se húzza a száját ha az asztalnál a pincér farkát bámulom az orra előtt :D biztos 'jól' fog esni neki....

2013. jún. 14. 07:45
 8/50 anonim ***** válasza:
79%

Párommal képzelem el a életem, mégis van, hogy megnézek nőket, de ezt mindig diszkréten, csak oda pillantva. Szerintem észre se veszi. Megnézem, de utána máris felé fordulok, és őt csókolom meg.

Ha ő is így felém fordulna, és nyugodt hangon ezt közölné, mint te és is felhúznám magam. Az, hogy megnézzük a nőket, nem jelenti, hogy ott is hagynám értük a párom. Ha együtt vagyok valakivel én nem kérem el más nő számát.

28 F

2013. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Egy ilyen szituációban mindig a női fél van úgy beállítva mint a hülye, holott nem tudom miért lenne előnyben a férfiak genetikával megmagyarázott védelme, mint a nő érzelmei. Miért kellene ezt elfogadni? Már bocs, de egy nőnek is lehetnek és VANNAK is elvárásai egy kapcsolatban. Ha én azt tudom magamról, hogy ezt a viselkedési formát nem tudom tolerálni, akkor mint szabad akaratú fél, miért ne hozhatnám ezt a másik tudtára (mint ahogy tettem) és ajánlhatnám fel a szakítás lehetőségét? Szabad jogom. Meg ne csodálkozzon már ha utána két-három napig nem kívánom vele a szexet. A farok nézegetésem után ő kívánná..? :) ugyanmár..vérig sértené a büszkeségét. Na a nőknél is ugyanerről van szó, fel kellene már fogni hogy egyenlők vagyunk, egyenlő jogokkkal.
2013. jún. 14. 07:51
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Látod nem ő akar elhagyni téged, mert kielégítetlen, hanem te akarod elhagyni őt mert megsértett. Megteheted, de nem fogsz olyan férfit találni, aki ne bámulná meg a nőket, főleg hosszabb együttélés után. A világ nem változik, bele kell illeszkedni, nem magadhoz idomítani.
2013. jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!