Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg sokkal nehezebb komoly kapcsolatot találni, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tény, hogy a nőket körülugrálják a férfiak. Bulin, munkahelyen is egy nőre megy 4-5 pasi. Társkeresők is tele vannak férfiakkal. Egy nő nagyon könnyen talál magának pasit. De sajnos ezek a férfiak nem komoly kapcsolatot akarnak. Vagy ha igen linkek, vagy továbbállnak, mert már unalmas a dolog, más nő kell stb. Így ha egy nő komoly kapcsolatot akar, akkor sokkal nehezebb dolga van mint egy férfinek.
2013. jún. 15. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem igaz.


Én férfi vagyok, mégis nincs olyan nő a környezetemben aki hosszú távon ideálisnak tartanák magamnak.


És itt nem külsőre gondoltam. Hanem valahogy a nők elvárják hogy 5-6 pasi egyszerre rámegy (nem szó szerint), és mintha kupa lenne, majd aki nyer, azé a csaj.


Ilyenektől ráz ki a hideg.


Olyan lányokat keresek igazából, akik nem igazán vágynak egy pasira görcsösen, mégis nyitottak egy kapcsolatra, nem feltétel lekezelő, és szereti a lassú tempót. (azaz, hogy már a második randin ne várjon semmi csókot meg ilyenek)


Jah és fontos szempont hogy már legyen meg az érdeklődés az elejétől, ellenben értelmetlen és egyhangú unalmas az egész.

2013. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne nehezebb? A nők válogathatnak, a pasik meg csak szenvednek.
2013. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nehezebb kifogni egy komoly kapcsolatra alkalmas pasit, mint nőt.
2013. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez nyílvánvaló. A nemek természetéből fakadóan a férfiaknak szexpartnert, míg a nőknek érzelmi kapcsolatot találni nehezebb.


31F

2013. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Egy jóképű férfinek könnyű komoly kapcsolatot találni, egy átlagosnak nehéz, egy csúnyának lehetetlen. A nőknek viszont mindig nehéz, mert csak a külsőt nézik, nem pedig azt, h normális legyen az illető, márpedig a komoly kapcsolathoz utóbbi elengedhetetlen.
2013. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Abszolúte nem helytálló amiket írtál.

Szórakozóhelyen is és bárhol másutt is van esély normális kapcsolatra.

Egy normális pasi is eljár szórakozni.

Mindenhol de mindenhol az égatta világon kifoghat az ember normális és nem normális pasit is.

2013. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Miért lenne nehezebb? A nők válogathatnak, a pasik meg csak szenvednek."


Szerintem ez nam igaz. Mi, pasik általában szenvedünk a szexhiánytól, az igaz, de a nők meg az érzelmek hiányától szenvednek, hogy sokszor csak kihasználják és megfektetik őket. Amire ők vágynak, az a szerelem, de nagyon nehéz hozzá megfelelő pasit találni. (Nehezebb, mint nekünk szexpartnert.)

2013. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Attól függ. Egy jóképű férfinek könnyű komoly kapcsolatot találni, egy átlagosnak nehéz, egy csúnyának lehetetlen. A nőknek viszont mindig nehéz, mert csak a külsőt nézik, nem pedig azt, h normális legyen az illető, márpedig a komoly kapcsolathoz utóbbi elengedhetetlen."


Én abszolút az ellenkezőjét tapasztaltam ennek. Remélem nem néztek beképzeltnek, ha azt mondom, én elég jóképű pasi vagyok/voltam de nem találok senkit már 3,5 éve. És volt olyan sokszor, hogy tetszettem külsőre a csajnak, de ha mondtam valami rosszat, vagy nem tetszett valami az életfelfogásomban lepattintottak elég sokan és elég hamar.

Nem igaz, hogy a nők csak a külsőt nézik!

2013. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pimbula, ez esetben csak te hiszed magad jóképűnek. Ha valóban az lennél, semmi se zavarná benned a csajokat.
2013. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pimbula nagyon jól megfogalmaztad szerintem, teljesen így vagy, amiket írtál (zöld kéz)
2013. jún. 15. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!