Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik tényleg jobban szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg jobban szeretik a duci csajokat, akik jól főznek, akikkel lehet jókat enni, nem számolgatják a kalóriákat, és nem vigyáznak az alakjukra, mint egy vékony csajt, aki reform-és fittnesskonyha-hívő és rendszeresen sportol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 05:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ááááááááááá dehogy.
2013. jún. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
attól hogx egy csaj dagat még egyáltalán nem biztos hogy jól is főz
2013. jún. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
csak mert én az utóbbi vagyok. az exemnek kimondottan husis barátnői/barátnőjelöltjei voltak előttem. fogytam a kapcsolatunk alatt, amit megdicsért de nem szerettem az ő kedvenc kajáit( pörkölt lasagne gyros spagetti). nem nassoltam, nálam sosem volt olyan hogy "unatkozom és eszem valamit".
2013. jún. 17. 06:07
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy lehet féktelenül zabálni.

Másrészt: igen, nőiesebb és vonzóbb, ha valaki nem csont és bőr. De ez nem azt jelenti, hogy egy igénytelen zsírsertés legyen, aki még a tévében is elkerüli a sportot.

2013. jún. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
őőő,nem teljesen van ám ÍGY
2013. jún. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem csak a dagi csajokkal lehet jókat enni...
2013. jún. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hát, én olyan pasi vagyok, aki az olyan lányokat szeretik, akik igényesek, törődnek magukkal, odafigyelnek az alakjukra, és nem az olyanokat, akik mértéktelenül zabálnak, aztán sajnálják magukat a tükör előtt, hogy "miért nem tudok lefogyni?"
2013. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én egyedül szeretek enni, így mindegy.
2013. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

1. Nem szeretem a duci nőket,nem az én esetem.

2. Nem azért akarok valakivel együtt lenni mert huu de jókat eszünk.

3. Az hogy valaki nem duci még főzhet jól és lehet vele is enni.

2013. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Utóbbi,nekem fontos,hogy sportoljon és fitness őrült legyen.
2013. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!