Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra hogy legyen köztünk valami?

Figyelt kérdés
Nekem ő mindig egy olyan pasi volt akire azt mondtam hogy "Nekem ő kell, és valamikor úgyis összejövök vele". Most majdnem sikerült is, vagyis jópárszor randiztunk, igaz én kicsit jobban nyomultam mint kellett volna, de a randikra mindig ő hívott el meg azért ő is keresett engem: udvarlós sms-ek stb. Párszor csókolóztunk is (amit ő kezdeményezett), de mégsem jöttünk össze, valahogy a kezdeti lelkesedés elmúlt a részéről. Szerintetek lehet köztünk valami egyszer még?
2013. jún. 17. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ki tudja, hányszor randiztatok? Ez inkább barátság extrákkal féle..
2013. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fúúú olyan 7-8 alkalommal randiztunk.
2013. jún. 17. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Háááááát nem akarlak lelombozni, de valószínűleg nem lesz ebből több. "A puding próbája az evés". Ő megkóstolta, nem ízlett. Nem biztos, hogy így van, de elképzelhető.

DE! ez csak egy elmélet.

Lehet, hogy arra vár, hogy talán te is lépj valamit? Fene tudja.. ha már randiztatok párszor, akkor valószínűleg nem vagytok oylan rossz kapcsolatban. Hívd el te.

2013. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!