Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne egy kis problémám . A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kányazoli kérdése:

Lenne egy kis problémám . A barátnőm 13 éves, én meg 15, és az apja nem engedné neki, hogy ilyen "fiatalon" pasija legyen. Most álljak az apa elé és kérjem el a lányát? Mert eléggé szigorúnak mondják, és bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor se engedné.

Várj még 2-3 évet

2013. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem wngedi mert felti

13 evesen meg fiatal

Es hat a mai tarsadalomban mar valoszinu hogy o is dugni akar

Es termeszetesen te belemennel

Mivel ferfi verbol vagy

2013. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát még ott nem tartunk kettes,de majd egyszer...

amúgy nagyon nehéz nélküle,mivel nem ugyanott lakunk(Karcag<-->Tilalmas)

de azért szívás lenne "lebukni"...

2013. jún. 18. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért van idézőjelben a fiatalon?

Ha 8 osztályos suliba jár, akkor a következő félév lesz a legfontosabb. Érhető, hogy akarja, hogy elvonja a tanulástól valami a lánya figyelmét.

Egy 15 éves gyerek nincs egy súlycsoportban a 30-40 férfival. Csak veszíthetsz, ha nagyon nagynak akarsz mutatkozni. De ha annyit vállalsz fel, amit őszintén elő tudsz adni, akkor jól jöhetsz ki a dologból.

Tehát ha a szülők tudják, hogy hová mentek és pontosan is értek vissza, akkor pozitívum, hogy megjelentsz a szülők előtt.

Általában az ismeretlentől szokták félteni a gyereket.

2013. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért jó, ha az após börtönbe van. Egyébként miért lenne túl fiatal? Én 16 évesen jöttem össze 13 éves barátnőmmel, bár akkor utána rá nem sokkal lett 14, de ettől függetlenül, ha normális a csaj, akkor nincs olyan, hogy fiatal.. mi azóta meg vagyunk már 3 éve, boldog kapcsolat, nem kúr félre meg egyáltalán nem olyan mint a többi. Ha te is jó vagy, akkor még jót is teszel a lánynak, ha kitartasz mellette és nem fog el kur*ulni.. de, ha az após nem lett volna börtönbe, akkor is elé álltam volna. Bár a végső döntés az övé lenne, de nem hagytam volna szó nélkül az tuti. Ebbe a világba nem a kor számít, mert 18 évesen is lehet egy csaj gyerek szinten, sőt 25 évesen is azon vannak még, az meg más, hogy komolynak látszanak, de csak látszanak.. sex nélkül meg kibírod, vársz még vele pár évet, te is még fiatal vagy kibírod ha szereted őt. Sőt, ha tényleg szereted azt is kivárod, hogy az apja összeengedjen vele.
2013. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van ,csak még nem is tudom mit csináljak.

Akkor beszéljek a faterjával ???

2013. jún. 18. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az valóban nem rossz ötlet, ha bemutatkozol a szüleinek. Kell, hogy lássák, hogy rendes srác vagy és nem "azt" akarod a lányuktól. Valamelyik hétvégén menj el hozzájuk - reggel mész, este jössz, ott alvásra ne is gondolj.
2013. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!