Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

elmondtam egy srácnak,hogy többet érzek iránta mint barátság. Nagyon nem tudta,hogy mit mondjon. Szóhoz sem jutott. Majd annyit írt,hogy majd megbeszéljük. Akkor ez jelent? van még esélyem?

Kérlek,valaki adjon tanácsot!



2013. jún. 18. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Váratlanul érte a vallomásod, de szerintem nem nőként hanem barátként tekint rád azért volt ez a majd megbeszéljük megnyilvánulása. Legalább elég bátor voltál hogy elmond neki ez jó pont. Talán később még bármi lehet belőle.
2013. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél tölled
2013. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Majd annyit írt,hogy majd megbeszéljük" gondolom nem személyesen mondtad el neki. Így nehezebb dolog mert személyesen azért ezt azt le tudsz olvasni az arcáról. Meg aztán komolyan interneten szerelmet vallani?! Jó értem én hogy ez a 21. század meg minden de azért mégis...No de ezt félre téve várd meg míg megbeszélitek most úgysem tudsz mit tenni mi meg nem tudjuk neked megmondani ő mit érez. Annyi vehető le a dologból hogy tanácstalan vagy azt nem tudja hogy koptasson le vagy azt nem hogy összejöjjön e veled ki tudja. Ha normális akkor meg fogja mondani kerek perec mi a szitu. Addig meg várj had gondolkozzon rajta.
2013. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elméletileg személyesen akartam elmondani és fel is kerestem,hogy jó lenne valamikor találkozni.

De nagyon kíváncsi fajta és kiszedte belőlem üzenetben.

2013. jún. 18. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet ezt nem nézte volna ki belőled:D
2013. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!