Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esély van arra, hogy Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy Ő lesz az Igazi?

Figyelt kérdés
8 hónaposak vagyunk és 16 évesek. Ellentétek, de nagyon szeretjük egymást és mindkettőnk ragaszkodó típus. Nekem első szerelem. Szoktunk vitázni, de mindig megbeszéljük. Ismerjük egymást, mint a tenyerünket és már mindent elterveztünk. Tudom, hogy kicsi az esélye, de talán vannak ellenpéldáitok, hogy valakik ennyi idősen jöttek össze és azóta is együtt vannak.

2013. jún. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Tiniszerelem.Ilyenkor mindenki azt hiszi ő a nagy ő.Aztán kiderül,hogy nem.

2013. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az élet kiszámíthatatlan. Semmit nem lehet előre megjósolni. A tapasztalat, hogy akik nagyon fiatalon találnak egymásra, azoknak általában nincs jó vége és nem jut el a kapcsolat a házasságig. Persze lehetnek kivételek, de ez az átlag.


Én azt hittem megtaláltam az igazit.. nem kis tiniszerelem, hanem tényleg komoly volt. Összeköltöztünk, együtt éltünk, minden működött, boldogok voltunk..én legalábbis..majd egy napon közölte, hogy már nem érzi ugyanazt és legyen vége..nem adott esélyt a megoldásra, pedig tényleg egymásnak valók voltunk.


Neki nem én voltam az igazi..én pedig leéltem volna vele az életem.


Nyilván tudnék élni nélküle, de nem akarok, mert rettentően szeretem. Nem volt beleszólásom.


Szóval most itt a legtöbb embertől azt kapod, hogy nem ő az igazi, de ettől még lehet.


Most élvezd ki, aztán ha megromlik a kapcsolat és már nincs értelme küzdeni, akkor felállsz, tovább lépsz, és találsz mást, aki mégjobban szeret és akit mégjobban szeretsz.

2013. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet megjósolni. Pár évnek el kell telnie, hogy egyáltalán meg tudd mondani, hogy ez nem csak fellángolás, hanem igaz szerelem. Én 3 év után vallottam be magamnak, hogy a Szerelmem az igazi, pedig előtte is imádtam, csak franc se gondolta volna akkor, hogy ez nem fellángolás, mint a többi.
2013. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És együtt vagytok azóta is, nem?
2013. jún. 18. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sok. Bocsi!
2013. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!