Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem egy bombanő, de szakítottam vele mert már nem szerettem. Szerintetek szexelne még ezek után velem?

Figyelt kérdés

Pròbàlkoztam màs csajoknàl a szakítàs utàn, de egyik sem érte el azt a szintet amit az exem megütött, nem igazàn jöttek be, és az àgyban sem illettünk össze. Az exemmel pedig a szex is tökéletes volt. Tényleg gyönyörü nõ, tökéletes arc, test, stb... Félek hogy màr ilyen vonzò nõt nem is fogok talàlni soha többet. Boldognak làtom, nincs nagyon letörve a szakítàs òta (kb 3 hònapja màr ennek) legalàbbis így mutatja magàt. Lehet màr kiszeretett belõlem és túl lépett rajtam, talàlt valaki màst (sokan pàlyàztak rà a kapcsolatunk ideje alatt is). Ezért kicsit tartok attòl hogy màr nem kezdené velem újra, mert minek is szenvedne velem. De én a szexkapcsolatba abszolút benne lennék, csak félek hogy kiröhögne mert màr nem kellek neki. Szerintetek bepròbàlkozzak nàla, vagy keressek màst? Mennyi esélyem lehet nàla még? Lehet szingli most, nem hallottam arròl hogy lenne valakije.


Azon is gondolkoztam egyébként, hogy ha hiànyzok majd neki, vagy esetleg még mindig szeret, biztosan keres õ. Mert végülis jòba maradtunk. Szòval kivàrjam? Szerintetek erre mennyi az esély?


2013. jún. 20. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen csinos csaj hamar találni fog mást.
2013. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélem kiröhög! 3 hónap után tuti más kefélgeti, talán nálad sokkal jobb pasi.
2013. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elment busz után akarsz futni, utol fogod érni?

Ez a kérdés kb minden kifejez.

2013. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acelsziv ***** válasza:
Ecsém, te aztán egy nagy gyökér vagy.
2013. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elb*sztam, én is belàtom. De màr nem voltam belé szerelmes, csak szerettem õt, kb mint egy baràtot. Meg nagyon vonzòdtam hozzà szexuàlisan. Ez ment màr hònapok òta, nem hirtelen tört ràm az az érzés hogy màr nem vagyok belé szerelmes. Aztàn idõvel ebbe is beleuntam és szakítottam vele. Most viszont egyedül vagyok, nincs senkim, csak a ronda csajok tapadnak, a jobbaknak most nem kellek. Szòval megjàrtam. De én még bízom benne, hogy õ még szeret, és elölrõl kezdhetjük. Vagy ha ez nem is müködne, akkor belemegy a szexkapcsolatba... Azért kérdezem tõletek, hogy szerintetek mennyi az esélyem nàla.
2013. jún. 20. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de azt mér régen rakják. Szerintem kérdezd be egyszer, (csakhogy ne az legyen, hogy nem tettél meg minden tőled telhetőt) és ha nem, akkor harmadik ujj és next.
2013. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem b*sztad el. Attól, hogy bombanő még nem kell neki mindent elviselni, hagyni, hogy megalázzon korlátozzon stb...

Senki nem ítélhet el a szakítás miatt!!

Keresd meg semmit nem veszthetsz. Ha jóban vagytok semmi nem lehetetlen. Engem letiltott az exem mégsem adtam fel. :D

2013. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked nem kellett a csaj, majd kell másnak. Ennyi.
2013. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!