Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a barátom el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátom el akar venni egy év után, kicsit ideges vagyok, mi legyen? L21

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt,és azt mondta,nem bánná,ha egy éven belül elvehetne.Kicsit megijedtem,mit tegyek most?Mit mondok amikor esetleg tényleg elém áll a gyűrűvel?

Ha nemet mondok,örökre elveszítem,pedig nagyon rendes és komoly ember,és jól is keres.

De én még egyetemre járok,nincs fizetésem,és elég fiatal vagyok,nem tudom,hogy tálalhatnám ezt a szüleimnek.Mit tegyek most?



2013. jún. 21. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az eljegyzés nem feltétlenül jelent azonnali esküvőt. Ha szereted mondj neki igent. Attól még hogy megvolt az eljegyzés várhattok az esküvővel. Szerintem ha mondod neki hogy miután elvégezted az egyetemet és van már munkád és kereseted akkor akarsz majd esküvőt megérti. Szerintem.
2013. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne fogadd el... 21 évesen 1év után ilyenbe belemenni.. elb*szod a jövődet

21/F

2013. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

kérd meg ,hogy előtte éljetek együtt egy fél évig hogy kiderüljön működik vagy se

ezzel nyersz időt,meg tényleg meglátod ha napi 24h vagytok együtt milyen valójában!!

2013. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát ha boldogok vagytok.. akkor mért ne :??

fiatal vagy igen...

2013. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"és jól is keres" - Ez a mondat kicsit visszatetsző, mintha ez lenne a leglényegesebb egy eljegyzési kérdésben.


Amúgy ha pedig szereted, akkor mi akadálya lenne? Amit az 1-es ír jó ötlet: legyen eljegyzés, de esküvő csak diploma után. Nekem is volt ilyen szaktársam, ők is diploma után összeházasodtak.

2013. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát szerintem még előtte mondd meg neki, h nem akarsz még hozzá menni, csak később esetleg. mert ha ott áll a gyűrűvel, akkor már neki ciki ha nemet mondasz, de ha előtte szólsz, akkor egy darabig még elveti az ötletet.

nekem a barátom 2 hét után mondta, hogy el fog venni feleségül, amint lehet. egyből mondtam rá, hogy egy jó darabig még úgyis nemet mondanék. és csak nevettünk rajta, így nincs is még eszében sem :D

23/L

2013. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
csak az a lényeg hogy rendes komoly ember és jól keres???? Mi a helyzet a Te érzéseiddel? Miért vagy vele? mert rendes komoly és jól keres? Ha igen az elég szánalmas. Jóbb lenne nem hülyiteni. Mindneki megérdemli hogy szeressék. 29/N
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A Katie ***** válasza:

"nagyon rendes és komoly ember,és jól is keres."

Csak én nem látom ebben a szenvedélyt, ami a másikhoz köt téged? Ha gondolkodnod kell azon, hogy akarod-e, akkor nem akarod igazán.

2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
korai még
2013. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nemet mondok,örökre elveszítem,pedig nagyon rendes és komoly ember,és jól is keres.


- A pedig után egy "nagyon szeretem"-nek kéne állnia.

Egy éve vagytok együtt. Komoly és rendes ember.

Akkor miért nem lehet neki megmondani, hogy fiatalnak érzed magad?

Hány éves amúgy a barátod? :O

2013. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!