Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Miért nem mondja meg konkrétan hogy ő már nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
volt barátommal 2 hónapja szakítottunk, eléggé elrontottunk, a végén ő szakított azzal a kamu dumával hogy "nincs ideje rám".. de én ugyanúgy szeretem.. de ő nem is keresett.. a szakítás után 1 hónapra rá megírtam neki hogy még szeretem, de azt mondta hogy ő most nem akar kapcsolatot.. de most meg olyat tett ki fb-re hogy 'küldj egy <3-et üzibe ha járnál velem'.. akkor ez most mi?? és még hogy 'Most nem akar kapcsolatot'..aha látszik:S de megérteném h ha már nem akarja újra kezdeni velem de legalább akkor adjon rendes választ h miért szakított mondja el az igazat, és konkrétan írja meg h akar-e még tőlem valamit vagy sem, mert nem akarok feleslegesen reménykedni.. meg fb-n mindig lájkolja a prof képem meg amit kiírok és nagyon zavaró mert nemtudok rajta kiigazodni, vagyhogy akkor most végülis ezt miért csinálja velem, ráadásul tudja hogy szeretem nagyon..
2013. jún. 21. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Basszus, komolyan ennyire nem látod? Pont leszar téged, nem kellesz neki, nem akar semmit tőled, azt szeretné ha békén hagynád és kész. Nem szeret téged, ennyi, fogd fel, vége. Azt a kiírást nem neked írta ki.
2013. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű. Ő már nem szeret téged,és lehet kezdi tapadósnak érezni a viselkedésed. A szívet azért írta ki,mert kíváncsi rá hány embernek tetszik,ez egyszerű egónövelés.
2013. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

gondoltam h nem nekem írta ki.. csak nem értem miért nem tudja konkrétan megmondani h mivan..

ui: léccives tapossatok belém mégjobban!!!!!

2013. jún. 21. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem taposok beléd mégjobban, nagyon is átérzem milyen sz*r mikor egy pasi dob. Ráadásul valami hülye kamu dumával. Aztán meg levegőnek néz, te meg vársz és vársz de ő lesz*rja a fejed...Engem 2 hónapja dobott, szintén nem indokolta meg hogy miért csak annyit mondott vége, hagyjuk egymást békén. Mondom mi??? A 2 hónap alatt nem tudtam őt elfelejteni, pedig ő már 1 hónapja másik csajjal van és boldog én meg szenvedek....


Átérzem mit érzel :/


23/L

2013. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!