Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Ebben a helyzetben mit tennétek lányok? Szakítás? Türelem? Nagy beszélgetés? Lsd. Bővebben lent. (25L)

Figyelt kérdés

Febr.közepén megismerkedtem vele(25F) mindketten sokat dolgozunk, heti 1-2x tudunk találkozni. Nem is ez a probléma, hanem az utóbbi 1,5 hónapban azonkívül, hogy nála aludtam,beszélgettünk,filmet néztünk,tv-ztünk, szexeltünk, semmilyen más közös programunk nem volt. Felvetettem neki, hogy elmehetnénk sétálni vmerre, vagy pl. most a Múzeumok éjszakájára együtt.. első esetben konkrét meló miatt, egész hétvégén külföldön volt, utóbbinál pedig, azzal indokolta, hogy elméletileg munka lesz, és nem szereti a tömeget.. Megírtam neki a véleményem FB-n(mivel kb. 1hét mire újra talizunk) láttam, hogy megnézte, de semmit nem reagált.. Ilyenkor mi van?

A hab a tortán,mikor utolsó talinknál szóba hoztam a lakótársát(26F) aki sokat alszik a barátnőjénél, és mondtam, hogy de jó nekik, biztos jól megvannak. Erre a barátom, majd nemsokára megunja..

Még hozzáfűzte, hogy a korábbi kapcsolatánál jól működött, hogy heti 1x taliztak (egész hétvégére) ami szerintem nem összehasonlítható a mi kapcsolatunkkal..

Nem tudom, hogy egész egyszerűen ő ilyen,de ettől még,lehetek számára fontos, vagy legyek vele türelmes, vagy..???Kezdem azt hinni, hogy csak "arra" kellek..

Kérlek ne kioktató és bántó válaszokat írjatok, hanem tanácsot, elsősorban lányok!



2013. jún. 21. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

aludtam,beszélgettünk,filmet néztünk,tv-ztünk, szexeltünk,

http://www.youtube.com/watch?v=7zQEsqgZQXw

Jó csinálja a hapsid. Nekem is ezt kellene.

2013. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neki nem kell több neki ennyi elég egy kapcsolattól egy nőtől.

Vele nem lesz olyan kapcsolatod mint amilyet szeretnél.


Azt mondom hagyd ott még csak 25 éves vagy találhatsz jobbat.

24/L

2013. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is úgy látom, valószínűleg túl könnyen kapott meg. Nem szemrehányás, csak tény. Próbáld meg visszavenni magadat, hátha elkezd pedálozni.Sokan szidják, pedig szerintem jó a "Titkos szabályok" könyv.
2013. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok, ha elfogadod a véleményem. Viszont szerintem ez nem normális hozzáállás. Akár mennyit is dolgoztam eddig én mindig rohantam haza a korábbi barátnőimhez, alig vártuk sokszor, hogy találkozhassunk.

Fura egy fazon a barátod. Most vagy tényleg ennyi a munkája (amit kötve hiszek), vagy csak nem tartja annyira fontosnak a kapcsolatotokat. Én a hétvégén égnék a vágytól, hogy közös programot szervezzek a párommal, attól függetlenül, hogy elmennénk kirándulni, vagy otthon filmeznénk...

26/F

2013. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A nagyon sok melóhoz hozzátartozik, hogy mindketten két helyen dolgozunk, mivel pár hónapra ismerjünk egymást, nem együtt élünk. A két meló pedig annyit jelent, hogy péntek szombat éjjel melózik,szinte mindig. És hétköznap is előfordul, hogy kell mennie. A másik melója pedig egy hónapra előre tudja, hogy melyik nap mikor hova, meddig..

Nálam az a helyzet, hogy nappal-éjjel vagyok melóba.. egyszer így egyszer úgy...

Rendszeresen beszélünk telefonon, smsbe, vagy FB-n.

Február, márc.áprilisba voltak közös programjaink,csak mostanába tűntek el, az is, igaz, hogy kivétel nélkül, este tudtunk találkozni. Általában edzés után (mindketten csapatban is játszunk- különbözőbe) edzés pedig este 9kor ér véget.. heti min. 2 alkalommal.. Mielőtt bárki azt írná ez nem védés akar lenni, csak tény közlés

2013. jún. 21. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Te most nagyon győzködöd magad :)
2013. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tévedsz, de gondoltam ez is hozzátartozik a kérdéshez.

És azért írtam ki, hogy teljesen független emberek mondjanak véleményt. Nyilván a döntést nekem kell meghozni, de szeretném tudni, mások mit gondolnak erről.

2013. jún. 21. 20:31
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem noszogasd kicsit, azért kár lenne mindjárt felrúgni egy kapcsolatot, mert mostanában nem minden az igényeidnek megfelelően alakul, lenne így mással is. Beszéld meg ezt vele komolyan, hogy te nagyon szeretnél valamerre elmenni kicsit, mert neked szükséged van erre, hogy ne mindig a 4 fal között üljetek.

26F

2013. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy elfoglaltak vagytok, és emiatt nem tudtok találkozni. Hanem az, hogy ha nem lennétek azok, a pasi valószínűleg akkor sem akarna többet találkozni. Neki ennyi elég. Én találkoztam már ilyen pasival, hát a végére kiderült, hogy érzelmileg nem stimmel nála valami. De lehet, hogy én tévedek.
2013. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!