Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mentség arra, ha egy férfi megüti a párját?

Figyelt kérdés
Engem még nem ütött meg a párom, de tegnap eléggé elborult az agya, ilyen még sosem volt. Sajnos én is hibás vagyok, én idegesítettem őt tovább. A karomat szorongatta, és erősen megrántott többször is, azt hittem, meg is üt, de végül nem történt semmi ilyen. Bocsánatot kért utána. Van mentség arra, ha egy férfi például felpofozza a nőt hirtelen felindulásból? Mi nagyon szeretjük egymást, de ha ilyet tenne, fogalmam sincs, mi lenne a helyes teendő. Megbocsájtható?

#ütés #bántalmazás #megbocsájtható
2013. jún. 21. 23:22
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
92%
nincs
2013. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2013. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
4%

"nem megérdemel egy pofont a vámpír"

lehet jogosan kaptad te is.

2013. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hűtse le magát, vagy ha már nem bírja elviselni a nőt, hagyja ott, de ne üsse meg.
2013. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszakra nincs mentség.Legyen szó anya és kisgyerekről,két tinédzser fíúról...

Nem megoldás.Inkább a boxzsákot ütögessük,mint a másikat,akinek nem biztos, hogy csak fizikai fájdalma lesz...

2013. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Igen, ezért írtam, hogy jogos volt, hogy ennyire felbosszantotta magát, én is túlmentem a határon, de attól még megijedtem. És félek, mi lesz, ha egyszer felpofoz. Nem agyonütne, nem ettől félek, ő alapjáraton nem egy agresszív ember, de nem tudom mit kellene tenni egy sima pofon után.
2013. jún. 21. 23:27
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Van,ha mondjuk késsel esik neki a nő,de az elég extrém eset..
2013. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

számomra nincs. egyik nemnél sincs mentség, az meg még elszomorítóbb ha a gyengébbik felet bántják.

19/L

2013. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Vagy ez a rángatás is már egy intő jel önmagában? Másokkal is elő szokott fordulni..?
2013. jún. 21. 23:30
 10/54 anonim ***** válasza:
13%

"Sajnos én is hibás vagyok, én idegesítettem őt tovább."


Ja? A férfiak igen könnyedén felbaxxák az agyukat. Egyet tehetsz és az a leghatásosabb, hogy olyankor nem állsz le velük vitázni,hanem fogod magad és szépen lassan kivonulsz abból a helységből,ahol a vita van egy kis figyelemeltereléssel és bemész a fürdőszobába vagy a klotyóba és magadra zárod az ajtót. Akkor ha jó szinész vagy és véletlenül közeledben van a telkó, akkor azt is megjátszhatod, hogy csörgött a telefon és felveszed. Legalább is ezt mondod neki és ekezdesz dumálni magadban. Tuti,hogy abba fogja hagyni az ordítozást és lenyugszik. Semmi képpen nem szabad egy dühös férfit provokálni, vagy nem egy véleményen lenni vele, mert abból komoly bajod is lehet. Egy férfi nagyon nehéz eset is tud lenni. Legjobb,ha meghátrálsz és eltereled, vagy elterelteted valakivel a figyelmét,aki a közeledben van. Legjobb elvonulni és bezárkózni a sloziba és mindenre azt mondani, hogy igen igazad van, aha, ja, meg ilyenek. Egy idő után megfog nyugodni, aztán mehet tovább a lamour :D

2013. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!