Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kerüljem? Probálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kerüljem? Probáljam meg pár honap év mulva?

Figyelt kérdés
van egy lány kiskoromtól ismerem,mondhatni,hogy legjobb barátok vagyunk,voltunk.de arra jötem rá ,hogy bele szeretem smárolgatam vele ,mire ő ki bökte hogy ö nem érez többet mint barát és hogy nem is fog tudni többet érezni de én már ki vagyok igen szeretem bármit meg tennék érte mit tegyek tipeket köszi 16/f
2013. jún. 23. 03:10
 1/5 anonim ***** válasza:
neked még micimackót meg a pokemonokat kéne ennyire szeretned.
2013. jún. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) lehet de nem
2013. jún. 23. 03:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, próbálsz gyorsan megismerkedni új lányokkal. Ha csak sajnálod magadat, beletemetkezel a reménytelen szerelembe, ne adj Isten zaklatod a barátnődet, csak rosszul sülhet el.
2013. jún. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
16 eves vagy, el fog mulni. Ahogy azt mar olvashattad ismerkedj mas lanyokkal, flortolgess. Lehet, sot biztos vagyok benne hogy talalsz szaz mas lanyt aki el fogja veled feledtetni ot, vagy ha szerencsed akkor rajon hogy o is tobbet erzett irantad mint baratsagot. De szerintem, es tenyleg csak SZERINTEM az ilyen kapcsolatok nem szoktak erosek lenni.
2013. jún. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes válaszokat
2013. jún. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!