Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolhatott a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhatott a barátom? Soha nem szoktunk pukizni egymás előtt és legutóbb nevetés közben véletlenül eleresztettem egy galambot. Úgy tettem mintha semmi nem történt volna és ő is.

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

mit.. ???

feltehetőleg ember vagy.. és ő is.. ez természetes dolog..

2013. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődött, hogy hogyan fért ki az a madár.
2013. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most erre mit írjunk? Nem tudhatjuk...


Én is jártam így, ráadásul az ölében ültem és valamin hülyéskedtünk és mind kettőnknek röhögőgörcse volt. És nem bírtam visszatartani és kijött egy "pu", pont elég pici volt ahhoz hogy meghallja. Lefagytam, Ő is (én az ő reakciójára vártam, Ő az enyémre) aztán egyszerre újból olyan röhögőgörcsben törtünk ki hogy szószerint ömlött a könnyünk :D


Ilyentől ne parázz, természetes dolog ha az ember púzik.

2013. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
úristen itt a világvége,gyorsan az óvóhelyekre.
2013. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, de ez természetes dolog, nem hiszem hogy ezen elgondolkodott akár egy fél percig is.
2013. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!