Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? Most kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Most kellek vagy nem kellek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja jöttünk össze (bár már ismertük egymást látásból előtte is, de akkor még kapcsolatban voltunk mindketten) és egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az egészet. Pár hónapja lett vége mindkettőnk kapcsolatának,aztán összejöttünk, beszélgettünk, találkoztunk, az ágyban is minden oké, de valami mégsem stimmel. Valahogy úgy érzem, hogy nem igazán kellek neki... Nap közben pl. egyáltalán nem beszélünk (se sms, se email, se semmi), este is, ha ráírok, hogy átjön-e, akkor hív fel, hogy oké, indul hamarosan. Magától még csak véletlenül sem ajánlaná fel, hogy találkozzunk. Ha én nem írok rá, akkor küld egy jó éjszakát üzenetet és ennyi. És tuti, hogy nem a szex miatt jön, mert van, amikor olyan fáradtak vagyunk, hogy beszélgetünk egy-két órát, aztán alvás. Ha együtt vagyunk, akkor minden tökéletes, rengeteget nevetünk, nagyokat szerelmeskedünk, de ezt a nem keresést nem értem... Most ilyenkor mi van???! Ja, és nem tinik vagyunk, én 27 nő, ő 33 ffi. Szerintetek?
2013. jún. 25. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Így jár az a nő, aki könnyen adja magát, aztán meg rájön, hogy nincs értéke a férfi szemében. Ez nem a férfi sara, hanem a tiéd.
2013. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ugyanez volt, 1-2 hónap után kiderült, hogy nem gondolja komolyan, csak jól akarja érezni magát.. néha. :) F
2013. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Túl könnyen adja magát??? Könyörgöm, felnőtt emberek vagyunk, hónapokig kézen fogva kéne sétálunk a ligetben, mielőtt egyáltalán megcsókoljuk egymást?

De amúgy legyen, tegyük fel, hogy értéktelen vagyok a szemében. Akkor miért küld jó éjszakát üzeneteket, és miért jön át akkor is, amikor egyáltalán szó sincs semmiféle szexről, egyszerűen csak főzőcskézünk, beszélgetünk, össze bújunk, aztán alszunk? Hm?

2013. jún. 25. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ki van égve. Ennyi. Megesik, hogy valaki érdektelenné válik. Nem biztos, hogy csak a te irányodba, lehet más téren is ez a helyzet. A mindennapi robot megteszi a hatását. Súlyos esetben depresszióba fordulhat, aminek már komolyabb tünetei vannak.

Kérdezd meg, hogy elégedett-e az életével, melójával stb. Valszeg rá fogsz jönni mi baja.

2013. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha nincs ló jó szamár is alapon van vele. Első voltam.
2013. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként azt gondolom, hogy ti egymás támaszai vagytok a szakítás utáni időkre. De ezt szerelemnek, normális kapcsolatnak a legnagyobb jóindulattal sem nevezném. Nem lennék meglepve ha rövid időn belül szakítotok.
2013. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az első megszólalásod kicsit bántó volt, de valószínűleg igazad van. Márhogy csak ilyen "pótlásról" van szó. Legalábbis az ő részéről. Na, pont ettől tartottam :( Én szeretnék többet, és várnék is, de nem tudom, hogy van -e értelme. Valószínűleg nincs. Köszönöm szépen, mindannyian megerősítettek, hogy hagyjam :( Hááááááát, tök szar, de akkor ez van :(
2013. jún. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!